Tanio skóry nie sprzedam

GOmHAu7W8AAu6JN
 
przyszła i wyjaśniła

Mogę się założyć, że zaraz jakaś agencja PR będzie wrzucała fotki Lewandowskich w romantycznych okolicznościach, Ania zakochana i wtulona w Roberta itp.. Pewnie już przytulili kilka baniek euro i pracują nad kampanią. Internet lubi przeczołgać pięknych i bogatych, a dla PR-owców to czyste złoto.
 


Grubo poleciał.

Pewnie gówno mu zrobią. Zainwestuje w dobrego papugę i jeszcze motocykliści będą go przepraszać..
A za rok dalej bez prawka najebany będzie szalał.
Kamerę wyłączyć i Powinien być na miejscu połamany tak, żeby mógł tylko wózkiem inwalidzkim jeździć!
 
To są najpopularniejsze imiona w danym kraju, a tamte memy są o miastach, dużych miastach w których jest dużo wiecej imigrantów niż w reszcie kraju.

Z tego co kojarze już to sprawdzałem (czy te imiona w tych miastach to nie fejk), ale potem sprawdzę jeszcze raz i podlinkuje.
Bo to było chyba w stolicach państw n
 
@lemmy sprawdź dokładnie, choć wiem, ze zrobisz wszystko by zaprzeczyć :roberteyeblinking:View attachment 99692

Nie chodzi o to żeby zaprzeczyć, tylko, żeby nie dać się robić w chu..a.


Wiadomo, że jak coś Ci pasuje to łykasz jak świeży boczek i idziesz dalej. Prawda jest taka, ze większość takich wiadomości to albo spam, albo czyjaś celowa robota.
Jeśli jest tu @Siwy25_1 , który tam mieszka i mówi, że jest dużo ciapatych i robią syf, to dlaczego mam mu nie wierzyć? Poza tym mam też rodzinę w DE, która to potwierdza. Ale nie zmienia to faktu, że takie wiadomości trzeba sprawdzać.
 
Nie chodzi o to żeby zaprzeczyć, tylko, żeby nie dać się robić w chu..a.


Wiadomo, że jak coś Ci pasuje to łykasz jak świeży boczek i idziesz dalej. Prawda jest taka, ze większość takich wiadomości to albo spam, albo czyjaś celowa robota.
Jeśli jest tu @Siwy25_1 , który tam mieszka i mówi, że jest dużo ciapatych i robią syf, to dlaczego mam mu nie wierzyć? Poza tym mam też rodzinę w DE, która to potwierdza. Ale nie zmienia to faktu, że takie wiadomości trzeba sprawdzać.
Ale to już kiedyś latało po necie, tak z pół roku temu. Dotyczyło największych europejskich miast. Tylko Warszawa była wyjątkiem.
Nie wiem czy wiesz, ale w Dublinie przeszło 70% mieszkańców nie jest irolami. To jak myślisz, jakie imiona mogą tam królować?
 
Back
Top