Tanio skóry nie sprzedam

1689715145035.jpeg
 
Skąd oni biorą tych ekspertów?
Teraz będzie wina imprezowicza który wtargnięciem po za obrębem przejścia dla pieszych zdekoncentrował kierowcę nieudacznika? To z udzieleniem pomocy to już w ogóle kuriozum. Osobiście też nie znoszę widoku krwi i trupów i ktoś mnie zmusi żebym przeprowadzał sztuczne oddychanie lub podtrzymywał poszkodowanemu wypadające jelito?
Druga sprawa oprócz prędkości nikt nie zwrócił uwagi na przeciążony samochód. Przy tego typu zabawach masa jest największym wrogiem jeśli chodzi o manewrowość samochodu. Tylko idiota zabiera trzech pasażerów bo dodatkowe ponad 200kg robi ogromną różnicę.
Wyszła też nieumiejętność kierowcy gdzie mając 4 wysokiej klasy polslicki i samochód który sam w sobie bardzo dobrze się prowadzi, zupełnie nie ogarnął sytuacji.
Analogicznie niewielu rozumie że samochody po dwie tony i więcej nie nadają się do żadnego zapierdalania chyba że po prostej na autostradzie. Przykładem wypadek sq7 w ostatnim czasie gdzie audi na łuku wjechało komuś do domu. Zadziwia mnie budowanie szybkich samochodów w nadwoziach które do tej szybkości w ogóle się nie nadają. Jeszcze tunerom amatorom można wybaczyć głupotę ale wielkie koncerny? Szczytem idiotyzmu jest G klasa AMG która po wyłączeniu elektroniki pokonuje z trudem najprostsze zakręty z prędkością powyżej 60km/h. Do dzbanka który kupuje taki czołg ze zbyt mocnym silnikiem zazwyczaj nie dociera istnienie podstawowych praw fizyki.
Szkoda że pan ekspert nie poruszył tych aspektów tylko skupia się na pieszym. Który tak naprawdę uniknął fartem śmierci i raczej pierwszym odruchem mogło być zwykle wkurwienie a nie chęć pomocy.
 
Piękny ten lipiec w chuj

View attachment 72546
Jeśli nie znałeś to obczaj to. :juanlaugh:
Bogusia poznałem lata później. Nadal miał prawo jazdy a darmowa reklama w telewizji i internecie plus pieniążki rodziców pozwoliły mu rozkręcić dochodowy biznes w branży samochodowej.
 
Weź, u mnie w robocie mam gościa który tylko czeka aż "góra" aktywuje przycisk i zaszczepieni zaczną zabijać !

Kierwa, właśnie mi mówi, że przez szczepionke i 5G będą mi modyfikować DNA ;)
I mówi o super żołnierzach w Chinach z ... Grafenu ... I ja z nim w pokoju siedzę:windu:
Ale chyba nie takim bez klamek... gdzie powinien przebywać ten kolegi współtowarzysz...
:benny: :roberteyeblinking::confused::boss:
 
O chłopie, mój brat jak miał może 3/4 latka to graliśmy w chowanego, nie umiałem go znaleźć wiec zacząłem wołać żeby wyszedł, ogarnęła mnie panika, pół godziny, godzina szukania jak już zapłakany byłem biegałem wszędzie i wołałem a ten sobie w domu siedział przed telewizorem i bajki oglądał bo w trakcie zabawy uznał że słabo mi idzie szukanie i nie chce mu sie chować wiec sobie poszedł :juanlaugh:
 
Back
Top