Tanio skóry nie sprzedam

1689668378366.jpeg
 
To Ci po szczepionkach, zamieniają się w zombie. Nareszcie apokalipsa :bleed:
Weź, u mnie w robocie mam gościa który tylko czeka aż "góra" aktywuje przycisk i zaszczepieni zaczną zabijać !

Kierwa, właśnie mi mówi, że przez szczepionke i 5G będą mi modyfikować DNA ;)
I mówi o super żołnierzach w Chinach z ... Grafenu ... I ja z nim w pokoju siedzę:windu:
 
Akurat te opony to rozsądek na suchym kiedy ktoś lubi polatać. Na deszczu wiadomo. Nie mamy zbyt dobrych dróg. Wtedy wystarczy jedna kałuża lub nawet bardzo płytka koleina z wodą. Do tego potrzeba też trochę wiedzy aby tych opon używać. Sam dawno temu miałem wypadek na nocnych lotach kiedy na tylnej osi nieopatrznie zamontowałem polslicki o zbyt twardej mieszance. Te opony że zdjęcia to właśnie polslicki z homologacją drogową.
 
W pełni się z Tobą zgadzam, ja niestety codziennie mam z tym styczność u mnie w firmie. Ciągle słyszę o toksycznej męskości czy mówieniu, że bycie fem bojem jest kullllllll. Nawet nie wchodzę z tymi młodymi w wymianę zdań, bo zaraz by mnie podjebali do hr i wypowiedzenie bym miał wydrukowane. Niestety, ale większość roczników od 00 i w górę, to już ma wręcz przeżarte głowy tym wszystkim.
Zmień pracę. Choć jak sobie to powiedziałem (bo firma wprowadziła to po roku pracy w niej), to minęły cztery lata, zanim jebnąłem drzwiami. Ale trolowałem każdego z takimi spaczonymi poglądami, o ile był widocznym wyznawcą:juanlaugh:
 
Kurwa zabić kogoś i siebie przez jakaś karyne to trzeba mieć nasrane we łbie, tego kwiaty pół światu. Typiara jutro będzie już się wypinać innemu a ten debil poświecił 2 życia.
Dodam jeszcze że przez takie akcje później laski później mają jeszcze gorzej najebane pod kopułą i nawet szkaradny waleń o urodzie shreka będzie mieć w chuj duże mniemanie o sobie bo wszędzie naokoło spermiarze i desperaci którzy się płaszczą przed nimi

Nieważne czy jesteś niski, masz nadwagę, zakola, jesteś za chudy każdy facet jest wartościowy i powinien traktować siebie jak gigacha i mieć godność, jeśli masz niską samoocenę to próbuj chociaż trochę ją podciągnąć znajdując jakieś ciekawe hobby a inni mogą myśleć o Tobie co chcą bo powinieneś mieć to w dupie.

Znaj swoją wartość żeby żadna głupia baba Cie nie omotała.
 
Back
Top