Tanio skóry nie sprzedam

nie wiem skąd wzięła się ta cała chora dyskusja o teoretykach i trenujących. Fakt czasami ktoś walnie głupotę z zakresu boksu, czy zapasów, ale coby daleko nie szukać, Tidżej praktykiem nie jest a wiedzę ma ogromną. Każdy się kiedyś uczył, więc luźniej chłopaki luźniej.
 
Suchar - grał w noge , ale nie wiem czy był zawodowcem, może i był ale z malym powodzeniem.







Za to trenerem jest najlepszym:)
 
"Wazne odnotowanie jest to ze np. rzadko kiedy piłkarz zostając trenerem jest dobrym trenerem."



Zwróc jednak uwagę ,że większość najlepszych trenerów karierę zawodniczą miała.



Z tych co nie mieli przychodzą mi w tej chwili do głowy tylko [strike]Mou[/strike] i Hiddink.



(a jak sie okazuje i Mou grał)



on powraca!
 
noodles przegrana Włochów ze Słowakami to nie taka wielka sensacja jak ktoś dokładnie oglądał MŚ, sam postawiłem wtedy na Słowację :)



 
@piotreks92



Sosa pisał o niegrających wcześniej w piłkę trenerach, więc Rijkaard się nie łapie :).



Kula się rozwija, jeszcze chwila i jakaś wytwórnia pozna się na jego talencie i usłyszymy o jego koncertach :-).



Z drugiej strony młody Peja też się nie zapowiadał najlepiej. Nie śmiałem się nigdy przy żadnym kawałku jak przy 997 :)
 
O ja pierdole :D Jaki Peja był kiedyś , ten kawałek 997 to żenada ... A posłuchajcie teraz sobie np. Pozwól mi zyć , Oddał bym , czy Sam przeciwko wszystkim razem z My Riot :P
 
dobre kawałki tu latają... :-)



zaraz pewnie znajdą się tu takie tuzy jak waszka g i ten drugi, jak on tam.... o "żeli papą" :-)



edit:



lech roch pawlak- przypomniałem sobie godność tego artysty...
 
http://www.documentingreality.com/forum/f149/some-emo-girl-needs-serious-help-11192/



Jak ktoś jest zbyt wrażliwy to niech lepiej nie przegląda tego.
 
robertnapierdala.jpg








Ktos ma mozliwosc nagrania tego?
 
...no lubię jeździć w sumie na rowerze samochodem...:-)



...i wena jest..... king konga..... :-)
 
przeciez to udawane , juz widze jak wylansowana lalka idze przez centrum i słucha muzyki z telefonu
 
na ile to ustawione nie wiem, ale pomysł sam w sobie świetny.



Na kanale Croppa masz jeszcze 2 podobne filmy, mnie tam śmieszą ;)
 
chodzą ale np. w przypadku DJ bez słuchawek dochodzi jeszcze kwestia wizerunku, praw do niego i takich tam bzdur ,że go obrażają ;)
 
Back
Top