Tanio skóry nie sprzedam

no nie wiem ja jeszcze nie widzialem :)



Jedyne osoby ktore widzialem ze sluchaja muzyki z telefonu bez sluchwaek to dzieci z podstawowek gora jakis wiek liceum ale to dresik a panny typowe suczki z bloku i to raczej w grupie o IQ termosu ;-)
 
2dmcsh4.gif
 
komentarz pod filmikiem śpiewających Mirka i Barrego



Thumbs up if you think Cro Cop should make an album with Sexyama.



:D
 
@sosa
co jest zabawnego w zamawianiu piwa ? Strzelił dwie bramki i od razu dał znać barmanowi żeby polewał ;)
 
@Matiatus



Gdyby wyszcy zinterpretowali to tak luzacko jak Ty to byłoby fajniej na świecie ;)



ciekawe jakie zamawiał :) ?



Dazz ale Ci dwaj na dole to nie Jezusi, no chyba ,że działają w przebraniu... Osobiście brakuje mi tutaj kangura
 
Noval94, typ z gifa który wkleiłeś jest mistrzem świata w rysowaniu koła bez użycia cyrkla :-)
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nAKzqdprbbE



Za PAP:

Półtora miesiąca będzie pauzował piłkarz Steauy Bukareszt George Galamaz, który podczas niedzielnego meczu ligi rumuńskiej z Petrolulem Ploeszti został uderzony pięścią w twarz przez kibica. Do incydentu doszło w 45. minucie, tuż przed wykonaniem rzutu karnego przez Mihaia Costeę (zdobył gola na 2:0). Ubrany na czarno kibic, mimo obecności ochroniarzy, dostał się na boisko, przebiegł kilkadziesiąt metrów i zaatakował stojącego na środku murawy i odwróconego tyłem Galamaza. Uderzył 30-letniego zawodnika pięścią w policzek, powodując złamanie kości i kilkutygodniową przerwę w grze.



Natychmiast z pomocą Galamazowi (urodził się w stolicy Rumunii, ale w Steuale występuje dopiero od 2010 roku, wcześniej grał m.in. w Rapidzie i Dinamie) pospieszyli jego klubowi koledzy - bramkarz Razvan Marian Stanca i serbski obrońca Novak Martinovic, którzy kopnięciami przewrócili agresora. Kibica ze stadionu wyprowadzili policjanci, a obaj zawodnicy... otrzymali czerwone kartki za niesportowe zachowanie.



Sędzia nie przerwał spotkania po tych wydarzeniach, lecz dopiero ze względu na rzucanie rac, petard, ogni bengalskich i innych elementów pirotechnicznych przez fanów Petrolulu w kierunku rezerwowego bramkarza bukareszteńskiego klubu Cipriana Tatarusanu (został ranny). Do aresztu trafiło czterech pseudokibiców.
 
Back
Top