Tanio skóry nie sprzedam

A właśnie co z Jebaką bo jakos tak sie chyba troche schował po tej akcji z tym rzecznikiem SW co nie?:-)
 
1301770801_by_pyraiskrejzi_500.jpg
 
The Hammer is in theaters tonight. Hope everyone has a chance to check it out. I did a small scene but I think it got cut. Hollywood cannot handle my power. Lol.


Hendo :-)
 
Jebaka mógłbyś być maklerem na giełdzie. Żaden kryzys by cie nie zaskoczył;) Na 2 dni przed pozbywasz się akcjii za dobrą cenę i po problemie:D
 
Kaczka - Nie dziwi mnie to . Condit jest fenomenalnym zawodnikiem i IMHO największym obecnie zagrożeniem dla GSP . Sam Guillard nie dysponuje żadną techniką ciosów, co było widać w paru jego walkach . Uda mu się fartownie trafić to wygrywa - proste . Dlatego w twojej gierce postawiłem na Lauzona i jak widać - słusznie :)
 
@Mir



nie przesadzaj, Guillard jest bardzo dobry w stójce tylko za dużo pajacuje, to raczej Lauzon trafił lucky-punch'em.
 
Cóż, moze zbieżność nicków przypadkowa, ale patrząc na styl wypowiedzi - trudno się nie zgodzić, że nasz redaktor może mieć tyle lat, co pan tutaj:


http://www.lastfm.pl/user/kokos80#shoutbox
 
Coś mi mówi, że to może kaczka robić sobie jaja z nas...



Edit: Pomyliło mi się coś - Kaczka jest ze stycznia, a kokos z maja
 
Sam Guillard nie dysponuje żadną techniką ciosów



No tera to dojebałeś.. I tak to jest jak się o technice i tego typu rzeczach wypowiada teoretyk :-)
 
Nic do tego nie masz czy ćwiczę czy też nie. Czy ja po kimś innym jadę? Wywyższam się przez to, że ćwiczyłem? Po prostu denerwuje mnie jak ktoś piszę takie herezje o technice bokserskiej nie mając o tym pojęcia..



Melvin Guillard nie ma żadnej techniki w stójce.. :-)



:-)



I kolo to, że na tym forum mam dopiero 99 postów nie znaczy, że MMA zainteresowałem się od czasów walki Pudziana z Najmanem, jak pewnie duża część waszego towarzystwa na tej stronie


trolololo :-)
 
Po pierwsze daruj sobie "kolo", "trololo" etc ile Ty masz lat - 13 ?







Po drugie to moja wypowiedź nie była "atakiem" na Ciebie tylko bardziej "wewnętrzym dowcipem", który zrozumie sporo osób udzielających się na forum (może Ty nie). Trochę dystansu do siebie, ale to pewno przyjdzie z wiekiem.



Po trzecie teoretyk, który nigdy nie był na macie może mieć większą wiedzę niż zawodnik praktykujący. Jest zbyt złożona sprawa dlatego daruję sobie tłumaczenia. Bulletskater może trochę przesadził z określeniem, że Melvin nie ma techniki, ale nie oznaczało to, że od razu masz go piętnować i atakować (trochę wywyższania się też można dostrzec, w szczególności w kolejnym poście).



Tyle ode mnie. Pozdro "kolo" i "trolololo" :)
 
Back
Top