Tanio skóry nie sprzedam

Mam tylko nadzieję, że Bodzio nie robiło Octagonu bo by się rozpierdolił szybko
 
Analiza walki Burneiki z Ozdobą przez Jacka Gmocha:



bd7125225c2869f1cdcaa499e1207a2e_original.jpg
 
35lviht.jpg




Jak dla mnie to nadużycie po jednej walce pisanie, że Grabowski walczy nudno. Czyżby już zapomniał jak byli nim zainteresowani po MMA-Attack 2?
 
Grabowski składa każdego ciężkiego z programu rozrywkowego Martina. Widać, ze go coś boli jednak.



Drwal się niby boi, a Mamed niechcący iść do UFC, to niby co kurwa?
 
Stav Economou nie został zakontraktowany 2 tygodnie przed galą tak jak to było w przypadku Asplunda. Pewnie Stav przeszedł pełen okres przygotowawaczy, bo był świetnie przygotowany pod Damiana. Do tego problemy z aklimatyzacją Damiana po powrocie z USA. To trochę dziwne żeby zawodnik spał od godz. 17 do godz. 7. Zobaczymy kogo zakontraktuje dla Pudziana, Irokeza i Saidova. Czas leci, czekam.
Podobna historia jak z przeciwnikiem Nastuli
Zapasiony ogor z dobrym rekrodem.

mam na mysli Economu
:-)
 
Martin był najebany jak to pisał



9fxn2t.jpg








Co do Tymka, to rozumiem jego frustrację. Trochę jak w pojedynku Diaz - Condit. Jak Diaz się wkurwiał, to jakoś nikt nie miał do niego pretensji.
 
aha, właśnie się dowiedziałem,że jestem kiczowaty, bo podobała mi sie gala. spoko Martin, oby tak dalej.w końcu KSW nie można nic zarzucić
 
Po tej debacie Martin miał u mnie dużego +, ale teraz po tym co wyczytałem zasłużył na -, czyli wszystko wraca do normy. Martin zapomanił dodać, że to mma attack pierwsze wprowadziło 3x5 i undercard.



Najllepiej kontraktować weteranów z USA, w podeszłym wieku, którzy przylecą tylko po wypłate, a ostry Janusz będzie się świetnie bawił, bo Polak wygra w 1 rundzie.



a6c45264cd6c1.jpg
 
Wyszło buractwo z Martina... co niby kopiują od KSW? Może ktoś mi powiedzieć? Widać, że Lewy niewiele się różni od Kawula i mają ból dupy o wszystko. Grabowski nudny? Drwal się boi hmm... zaczynam się zastanawiać czy ta 2ójka wogóle kocha mma czy tylko swój hajs na tym trzepany.
 
Ciekawe, mają tyle kasy, a co do czego to do dziś nie podpisali nowego kontraktu z Warburtonem. Zamiast promować mma w Polsce to mam wrażenie, że on ogłupia ludzi.



de3c20f857fbd.jpg
 
Może jest lojalny ? Peter Sobotta też odrzucił oferte od KSW ze względu na lojalność wobec MMA A.



Z tym kopiowaniem to pewnie chodziło o białą matę
 
KSW jest niczym więcej niż słabą podróbką Pride z czym się szczycą i Lewandowski ma czelność pisać że to MMAA coś kopiuje?
 
Widać Martin myśli, że hajs załatwia wszystko. Biała mata była o niebo lepsza niż ta szarawawa na 2. Biała sprawiała wrażenie bardziej doświetlonej klatki co było trafem w 10. Lewy strasznie wylewa swoje żale...
 
Płaczę ze smiechu z tego gifa, na żywo nie było tak tego widać haha.
 
Back
Top