Tanio skóry nie sprzedam

Harnaś jest taki ogarnięty, że nawet nie napisał tego na swoim FB tylko na FB tej swojej pseudo organizacji.
 
GLF, drogi Guśka i Alliance rozeszły się już dawno temu. Mniej więcej w tym momencie, gdy stwierdził że jest zbyt zajebisty by trenować w klubie i przeniósł się do czeczena na kwadrat. True story.





Uwaga!!!! Wszem i wobec !!!!! Wyzywam na pojedynek w oktagonie w formuje mma Grzegorza Białasa. Chce z nim podjąć rękawice na obojętnie jakiej gali mma!!! Chce wyjaśnić z nim pewne niedomówienia ponieważ nie pozwolę sobie na obrażanie mojej osoby!!! Oświadczam że każdy kto mnie obrazi będzie kończył na ringu bądź klatce przegrany!!!



Dawid harnaś Haraś na fejsbógu !


Siebie warci. Tyle w tym temacie.
 
Chyba nie zdradzę, zbyt wielkiej tajemnicy pisząc, że Haras zgłosił się z propozycją walki z Białasem już jakiś czas temu do MMA Attack :)


hahah chłopaki mogliby ssię zmierzyć na underunderunderunderunderunderunderunderunderunderunder karcie!
 
Chyba nie zdradzę, zbyt wielkiej tajemnicy pisząc, że Haras zgłosił się z propozycją walki z Białasem już jakiś czas temu do MMA Attack :)



I dlaczego nie zobaczymy go w sobotę. Skandal:-)
 
GLF, drogi Guśka i Alliance rozeszły się już dawno temu.




Wiem, setkę razy to tłumaczyłeś ;]




Chyba nie zdradzę, zbyt wielkiej tajemnicy pisząc, że Haras zgłosił się z propozycją walki z Białasem już jakiś czas temu do MMA Attack :)


Dawać ich, w końcu jedna walka wypadła. Możemy zrobić zakłady, która walka stałaby na niższym poziome sportowym: Burneika/Ozdoba czy Haraś/Białas.
 
Gusiek poprawił rekord. Po porażce amatorskiej i osraniu się/nie wyjściu do walki w końcu coś wygrał. Niestety pod tym względem jest niedoścignionym wzorem dla Harasa.



552857_4514060262420_1563904108_n.jpg
 
Haras nie powinien narazie sali opuszczać, później almaa, później jak mu Mirek pozwoli to awans na dyra albo sędziego:-)
 
Wbrew pozorom, taką odważnikową wagą można z reguły zrobić dokładniejszy pomiar (jeżeli jest dobrze wyskalowana).
 
http://pracadam.com/szukaj,Nowa+organizacja+MMA+zatrudni+m%EA%BFczyzn+do+walk+LEGALNYCH%21%21,27,,mazowieckie,and.html
 
... ale z niektórych piłkarzy są pozerzy. Rozumiem, że to może jakiś element tego sportu ale symulacja w każdym calu jest po prostu tchórzostwem.
 
Już mi się nawet nie chce pisać/mówić na temat tego sportu(?). Jestem absolutnie ZA, jeśli chodzi o forme ruchu, ale jeśli chodzi o "widowisko"...
 
Back
Top