Tanio skóry nie sprzedam

923098_367208836723574_638582821_n.jpg




... A dana gdzie? :-)
 
którą planetą od ziemi jest słońce?



przy pytaniu o liczbę kontynentów, nic dziwnego że biedactwa się myliły. Jest kilka "szkół", ale generalnie liczba 7 i 6 są najbardziej poprawne :)
 
"Sędziowałem w życiu ponad 700 spotkań koszykówki, co przekłada się na pewność siebie i sprawność w podejmowaniu decyzji oraz sprawne oko do detali"



Jak sie z tego mozna nie smiac w kontekscie MMA? ;-D
 
Błagam, gdzie ja żyję!?!



Ubiorą się dzieciaczki w garnitury, ładnie pozdają egzaminy ułożone specjalnie pod idiotów, nim się obejrzymy będą z uśmiechem prezentować dyplomy wyższych uczelni, a w głowach pusto. "Wychowaliśmy" pokolenie bezmózgów, którym brakuje elementarnej wiedzy...
 
Co za przygłupy, a później piszą maturę z matematyki płacząc jaka jest trudna, a ludzie 30 letni nie mający matematyki od 15-20 lat rozwiązują ją w kilka minut. Antyutopia Huxleya sprawdza się - kwejki ,facebooki , xfactory , tap modele i inne bzdury ogłupiają ludzi tworząc z nich łatwą masę do manipulacji.



Jeszcze te głąby będą płakać, że za 1500 muszą pracować.
 
zwykly chlop wiedzial wiecej niz TE gimbusy co nimy tak sie uczyli do egzaminu ja pieerdole co za pokolenie czego ich ucza?
 
@elson No tak, kiedyś to świat był idealny, wszyscy ludzie mieli zainteresowania i wszyscy byli mądrzy i w podstawówce liczyli całki, nie?
Nie zachowujcie się jak stare dziady powtarzające "ta dzisiejsza młodzież, kiedyś to dzieci zawsze się słuchały, uczyły się grzecznie, nikt nie przeklinał, nie pił ani nie robił burd", mimo, że to gówno prawda.
 
Keyloc nie byla idealna ale byc takim debilem i nie znac kontynentow albo ile to kopa :)nawet tego teraz nie ucza?
 
Uwaga!!!! Wszem i wobec !!!!! Wyzywam na pojedynek w oktagonie w formuje mma Grzegorza Białasa. Chce z nim podjąć rękawice na obojętnie jakiej gali mma!!! Chce wyjaśnić z nim pewne niedomówienia ponieważ nie pozwolę sobie na obrażanie mojej osoby!!! Oświadczam że każdy kto mnie obrazi będzie kończył na ringu bądź klatce przegrany!!!



Dawid harnaś Haraś na fejsbógu !
 
Oczywiście, że uczą. Chodzi o to, że masz ludzi, którzy przyjmują lekcje do głowy i takich, co wchodzą z pustym łbem i wychodzą z pustym łbem, ewentualnie wykuwają i zapominają. Wpierdalanie takim ludziom ton w większości BEZUŻYTECZNEJ wiedzy do łba wcale nie zrobi z nich inteligencji i nie poszerzy ich horyzontów, jeśli oni sami tego nie chcą.
 
o czym my tu mówimy skoro, tak wygladal moj dialog z 20letnim kumplem (ja sam jestem w klasie maturalnej):



-Ty stary, wiesz kto napisał 'Pana Tadeusza'



- Nie



- No przecież Słowacki!(oczywiscie dla beki)



- Ta, może jeszcze Mickiewicz...



(autentyk)



Dlatego nie sądze aby to był fake tym bardziej, że o tych jajkach to też bym powiedzial 6:D
 
Uwaga!!!! Wszem i wobec !!!!! Wyzywam na pojedynek w oktagonie w formuje mma Grzegorza Białasa. Chce z nim podjąć rękawice na obojętnie jakiej gali mma!!! Chce wyjaśnić z nim pewne niedomówienia ponieważ nie pozwolę sobie na obrażanie mojej osoby!!! Oświadczam że każdy kto mnie obrazi będzie kończył na ringu bądź klatce przegrany!!!



Dawid harnaś Haraś na fejsbógu !


Tzn mam rozumieć, że jak bede po harasiu jechał jak po szmacie to on mi załatwi ze sobą walkę? Klawy pomysl bo nawet myslalem o jakims starcie w zawodowym mma, a na samiutkim początku to przeciez nawet nie jest wstyd bic sie z takim ogorkiem ;D
 
Back
Top