Tanio skóry nie sprzedam

Drogi Lugaseku, kultura przede wszystkim. Poza tym trzeba się przymilać do redakcji, wszak ban przed MMAAttack byłby dla mnie solidnym ciosem. ;)



PS Defthomasie, tak, chodziło mi głównie o o zwykłych userów. Redakcja trzyma poziom. :)
 
bo teraz modnym się stało pociśnięcie tutaj Mirkowi, najlepiej od idiotów, kretynów itd.


eee tam modne,



Mirek zawsze był jaki był, zawsze ktoś go tam mniej lub bardziej cisnął, sam starałem się powstrzymać od jakichkolwiek pocisków w jego strone ze względu na szacunek, ale to co ten gościu odwala w ostatnim czasie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Farsa jaką odwala z tym swoim związkiem, czarny PR jaki robi wielu ciężko tyrającym ludziom ze środowiska, wszechobecne chamstwo i brak podstawowej kultury osobistej przechodzi ludzkie pojęcie.



Do tego się przypierdolił do Pawła i tej koszykówki, bo do niczego innego nie jest w stanie. Domyślam się, że zdaje sobie sprawę z tego, że Paweł nie ma ambicji sędziowkich, ale kto wie co siedzi w jego głowie, być może utworzył się w tej jego pustej łepetynie jakiś scenariusz, gdzie Paweł sędziuje KAŻDĄ walkę w Polsce i jest to krok od przejęcia całkowitej kontroli nad rodzimym MMA - kto wie co siedzi w Mirka głowie....
 
Paweł sam się podłożył z tą koszykówką. To był zbędny akapit w jego oświadczeniu, a teraz trudno z tego nie dowcipkować.



Nie ma co się obrażać. Zawsze w ramach rewanżu można przypomnieć o tym jak Pudzian wybrał się z zapaśnikami na trening, a Okniński zaczął publicznie donosić, że Dominator skrzyknął na niego bandę osiłków.
 
Raph masz trochę racji niemniej zdania nie zmieniam, to powinno zostać wyjaśnione między stronami konfliktu. Pozwalanie na obrzucanie gównem Mirka przez użytkowników, jest po prostu niesmacze. Tym bardziej mając na uwadzę restrykcyjną politykę odnośnie obrażania zawodników... Czyżby trenerów to już nie dotyczyło?
 
I mówi to osoba która wkleiła w ciągu godziny 3 razy obrazek z Pawłem :-) Nie chce mi się nawet mówić po raz kolejny że gdy ta afera trwała usuneliśmy kilkadziesiąt obraźliwych wpisów na temat trenera.
 
Oczywiście, że byłoby najlepiej gdyby strony konfliktu rozwiązały to między sobą, ale... debata również miała wiele wyjaśnić, panowie mieli merytorycznie porozmawiać, na czym się skończyło? Jak tylko Mirkowi skończyły się argumenty merytoryczne, zaczęło się szydzenie i wytykanie Wojkowi sędziowania bez odpowiednich kwalifikacji. Mam wrażenie, że z Mirkiem się nie dogadasz, jak dobre byś miał intencje. Póki Wojek nie przestanie sędziować, Paweł ustawiać fightcardy i reprezentować zawodników, póki nie będzie trenerów managerów (a nie managerów znikąd) to trener Okniński nie spocznie ze swoją krucjatą.
 
I mówi to osoba która wkleiła w ciągu godziny 3 razy obrazek z Pawłem


chyba kpisz def. Obrazek jest humorystyczny, a to jest "tanio skóry nie sprzedam".



Troszkę obiektywizmu by się przydało.
 
532712_568812059817107_565966847_n.jpg
 
Połączenie: młody wiek + kamera + stres + stres związany z testami = głupie odpowiedzi. 90 % użytkowników Cohones by odpowiadało tak samo w podobnej sytuacji. Nie rzucajmy gromów siedząc przed monitorem wygodnie na fotach, mając pełną klarowność umysłu :-)
 
Tomku, ja jeszcze rozumiem, że te głąby nie wiedziały ile to jest kopa. Ale nie znać kontynentów, ktora planeta od Słońca jest Ziemia czy ile dni ma rok, to trzeba isc chyba do szkoly specjalnej.
 
Fakt, pisałem ten wpis w środku filmiku, późniejsze pytania rzeczywiście raczje wiedza elementarna :-(
 
Bez kurwa przesady. :D Nie wiedzieć ile dni ma rok?
Ja bym chyba na to odpowiedział nawet po zaliczeniu ciężkiego KO. :D
 
Prowadzący: Którą planeta od Słońca jest Ziemia?
Gimbazjalista: yyyyyyy Mars?

Matko Boska jak takie półgłówki mają robić na moją emeryturę to spierdalam do malana robić nielegalne walki pingwinów.
 
Przyzwyczaj się do tego, że my nie będziemy mięc emerytur :-). Zbieraj już teraz na własny rachunek, a nie wydawaj na pierdoły :D
 
No, a jeden z drugim dostanie dowod osobisty i poleci na wybory z taka sama waga swojego glosu co jakis profesor i jak tu sie nie zgodzic z Korwinem, ktory mowi, ze demokracja to rzady idiotow, bo wiekszosc to idioci.
 
@spontan Zależy jak to rozpatrywać , w warunkach idealnych pod względem fizycznym jest to możliwe. W rzeczywistości każde dodatkowe jajko powodowało by wzrost długości gotowania o nieznaczne wielkości, spowodowane było by to przenikalnością cieplną i innymi zmiennymi ( chyba że zadać by więcej energii cieplnej wprost proporcjonalnie do ilości jajek ). Co nie zmienia faktu że poziom termodynamiki to chyba jednak nie poziom gimnazjum ale mogę się mylić.
 
Back
Top