Tanio skóry nie sprzedam

@heileris hahaha

Czekam na przeróbki z Kongo i Nelsonem. "HOLY SHIT HE IS GOING TO EAT ME"
936214_10151594678286276_671371133_n.jpg
 
1.gif




Bisping nie lubi wody!







Co do Martina, najebany pewnie byl to i nie kryl sie ze swoja nienawiscia do mmaa.
 
Dajcie już spokój z tym pajacem. To była chyba najbardziej żenująca walka wszechczasów. Teraz sherdog, cage potato, middle easy , wszyscy będa się śmiać. Tragediczna promocja mma taką walką.
 
Martin jest kolejnym przykladem na to, ze nie powinno sie wypisywac komentarzy na necie bedac najebanym, wyszla sloma z butow i troszeczke KSW jest zazdrosne o swoja polsatowska kochanke, ze ta pokazuje sie takze z innymi. Buractwo Martina i Kawula coraz bardziej mnie irytuje i gdyby nie to, ze wielu ich zawodnikom kibicuje to bym sobie odpuscil ich gale.



E: obejrzalem wywiad od ziomeczka z Ozdoba : ja pierdole jaki to jest glupek, zwykly glupek, co on pieprzy o skretowkach, o jakiejs Sparcie na treningach. Na jego walce sie ubawilem i usmialem, ale co za duzo to nie zdrowo, niech zamknie jape, przestanie pajacowac i da sobie spokoj.
 
Może ktoś kto sprawnie posługuje się tym twetterem naprostuje Martina, bo chyba alkohol temu panu nie służy. Szkoda, że cyrku nie widzi na swoich galach. Sappy, Asplundy ściągnięte z kanapy przyjeżdżające typowo po wypłatę.



Podobno człowiek pod wpływem mówi to co boi się powiedzień na trzeźwo.
 
A myślisz, że dyskusja z nim miala by sens? Uważam, że nie. po za tym zaraz się zleci stado wazeliniarzy
 
Zawsze uważałem Martina za tego lepszego z włodaży ksw, ale teraz straciłem już reztki szacunku. Pierdole teraz ich PPV.
 
Martin nieźle dowalił do pieca z tymi postami po pijaku. Drwal się boi? Gz, moim zdaniem walka z Cipkiem mogłaby pójść w obie strony i nie sądzę, żeby Gorilla bał się tego zestawienia... Niestety nigdy do niego nie dojdzie, bo - pomijając zobowiązania Tomkam wobec MMAA - z pewnością nie ma chemii między nim a K&L.



Swoją drogą Martin nieźle spieprzył sprawę - po tym, jak w OS pozostawił po sobie doskonałe wrażenie, teraz coś takiego...
 
Sappy, Asplundy ściągnięte z kanapy przyjeżdżające typowo po wypłatę.


Jeszcze Piliafas. Ja już o tej debacie zapomniałem i wszystko jest po staremu. Pod wpływem alkoholu Martin powiedział co mu leży na sercu. Teraz tylko czekć na ogłoszenie przeciwnika dla kury znoszącej złote jajka.



6d9d8b0acf47e.jpg




+



92bc2344de9b0.jpg
 
@BrainiaC



Straciłeś do niego szacunek? Bo co, bo głupio napisał? Proponuję trochę dystansu. Niektórzy za bardzo przejmują się byle pierdnięciem w MMA jakby się od tego świat miał zawalić. Luzu trochę
 
@adamr



Straciłem bo odpierdolił teraz maniane tak jak to robi kawul w swoich wypowiedziach i mniemaniu. Uważają się za niewiadomo kogo i wogóle niesłuchają kibiców bo to oni wiedzą lepiej, a taka prawda że rozpiska MMAA3 przebiła kilka ostatnich KSW.
 
Dawid dlaczego przegrałeś walkę?






- Bo postawiłem wszystko na jedną kartę.







Dawid chyba za mocno oberwał, bo gada takie głupoty niczym Najman. Koncówka dobra jak mówi, że ma szacun u Helda, który w studiu po gali powiedział, że Ozdoba się ośmieszył.:-)
 
@BrainiaC



Akurat KL mają podstawy żeby wypowiadać się w taki czy inny sposób bo osiągneli bardzo dużo. W tym momencie to Ty uważasz się za niewiadomo kogo skoro tracisz szacunek do ludzi którzy tyle osiągneli. Powiem więcej - jeśli taki jesteś to Twój szacunek do nich byłby nic nie warty więc oni mieliby i mają to w dupie. Zastanów się. :)
 
@adamr



A nad czym ja mam się zastanawiać po prostu zaczynają mnie irytować, mam gdzieś czy oni mają mój szczacunek w dupie, ja będe miał w dupie ich PPV. A to że dużo osiągneli w żaden sposób nie usprawiedliwia ich żeby cisneli po konkurencji. Zwykłe buractwo i tyle.



Na dodatek obraża gale, która moim zdaniem przebiła ostatnie KSW.
 
A to że dużo osiągneli w żaden sposób nie usprawiedliwia ich żeby cisneli po konkurencji. Zwykłe buractwo i tyle.
Krytyka jako taka spoko, ale ta była z dupy wzięta i przepełniona hipokryzją - na tym polega problem z gadkami Lewego.
 
te dwa wywiady z ozdoba uswiadomily mnie ze najman to pionek. OZDOBA to KRóL. wporzo koleś i zajefany fajter. Szacun za 1 lewy prosty przy zachodzeniu przez 15 minut. Myślę to dopiero początek jego kariery na tanich skórach skoro tak widzi swój występ. Ale trzeba mu przyznać że zgodnie z zapowiedziami z chyba wywiadu w mmatv pokazał prawdziwe mma...
 
Back
Top