Tanio skóry nie sprzedam

Ja słucham hip-hopu i to generalnie polskiego (podobnie jak Gaara,omijam gówno pokroju Popka), ale Bracia Figo Fagot mnie rozpieprzają i przy następnej wizycie w empiku biorę ich płytę :) Ten prześmiewczy styl wymiata.
 
jest przeciez temat muzyka, tam mozna wpierdalac o braciach etc, po co tu robic syf.



do BFF trzeba sie przekonac, pod wodke zajebiste, te ich teksty+bit rozpierdalaja, na codzien nakurwiam polski jak i zagraniczny rap jak pojebany, ale jak sie czillujemy to leca bracia, na lajcie. polecam z nimi wywiady, jeszcze wieksza zwale robia. :-)
 
Co do Braci Figo Fagot to niektórzy mogą nie znać genezy tego zespołu... wszystko się zaczęło od serialu KALIBER 200 VOLT który niszczy wszystko
 
bez obrazy,ale jak można nie znac Zenka Martyniuka? Jedyne wytłumaczenie to wiek, chyba trzeba miec max 8 lat żeby nie wiedzieć(nie pamiętać) kto to jest :D Dla mnie legenda, respect dla człowieka za muze jaką robił i która do dnia dzisiejszego nie straciła na swojej mocy. Super melodie, super teksty, mega imprezowa muzyka.
 
Ja rozumiem że to jest Skóra i tu można wrzucać wszystko. Ale dyskusje na temat disco polo i innych badziewi które wrzucaliście na ostatnich stronach możecie prowadzić gdzie indziej panowie.



Nie nie pluję się do nikogo, ale pierdolicie o tym Disco Polo jakby co najmniej ktoś wam lufę do skroni przystawił. Wkurwia Cię? To pierdol to i nie ingeruj...



Na chuja rozwodzić się w nieskończoność na forum MMA o tym jak bardzo nie lubi się albo nie rozumie disco polo. Kurwa nie rozumiesz? Nie lubisz? To pierdol to i nie ingeruj do chuja pana...



Ledwo człowiek wejdzie na forum, patrzy że w skórze przybyło sporo stron. Wchodzi kurwa zadowolony ze się pośmieje od rana, że chłopaki z mmarocks nigdy z humorem nie zawodzą. Przewija, przewija i kurwa na 10 filmików jeden nie o muzyce :/



Gdzie nie pójdę, na imprezę czy chuj wie gdzie indziej, to też każdy kurwa bombarduje tym jebanym disco polo i figo faggot (chuj wie w ogóle co to ma być) i tą zjebaną nutą "ona tańczy dla mnie" no ja pierdole... i nawet tu... ostatnia deska ratunku też kurwa tonie w tym łajnie.







Już mnie to wurwia... Nagłaśnianie i robienie afery w około z wszystkiego tego co staram się mieć w dupie...
 
@Uefo <- kawałek Jurasa technicznie jest jaki jest, postępu od lat nie ma ale lirycznie jest dobry, dobry bo prawdziwy...znam pannę bardzo bardzo podobną do tej od lodów która właśnie wyszła za mąż za ciapatego, poznanego prawdopodobnie właśnie na wyjeździe...znam matke i córke które co rok jeżdżą do egiptu, do tego samego miejsca i hotelu i co rok odnawiają swoje relacje z tymi samymi arabami. Sytuacji erazmusowych jest jeszcze więcej, nie zawsze się to kończy ciążą ale są razem póki on nie wyjedzie ale ona oczywiście nie uważa się za szmate bo przecież byli parą...Mój kumpel pół-Polak pół-Francuz jak co rok przyjeżdżał do Babci do Polski to też nie miał problemów z laskami, kiedyś na imprezie jak pokazał dowód francuski to 3 się do niego dosiadły...Juras przedstawił świetnie to jak wyglądają takie relacje i jak się często kończą. Jak Ci się nie podoba flow Jurasa to rozumiem ale broni się merytoryką w tekstach.
 
@Highlander

Nie słuchałem nie słucham i nie będę słuchać disco polo.
Tak samo nie znam wykonawców hop hipa, rapu, bluesa itp itd.

@Yagiel

Mam rocznikowo 23 lata. :-)
 
1. Bóg nie istnieje. Chyba, że o mnie mówiłeś. :-)
2. W Toruniu.
3. Z moich znajomych też mało osób kojarzy tego gościa.
 
Popieram D&G. Jest sporo lasek, są zaręczone, jadą na erazmusa na 3 miesiące, chłopak czeka, a ta wraca z Kebabem za rękę i nici z planów.
 
Co do tego co napisałem - no najebany byłem i włączyłem ten numer i tak mnie zakłuł w uszach ten dwuwers, że nie wytrzymałem. Jakakolwiek ta merytoryka i tematyka nie była by trafna, to jednak słabe flow i takie teksty go w moich uszach dyskwalifikują. Podsumowując - to nie jest odpowiednie forum, ani tym bardziej temat, żeby o tym dyskutować i normalnie bym to olał, ale procenty zrobiły swoje. Sorry
 
a ja wjeżdżam na koncert Niecika dziś.



Haters_gonna_hate.jpg
 
Ja byłem kiedyś na koncercie Tarzan Boy'a ;d mam też gdzies nawet foto ale to bylo jeszcze za czasów licealnych jakieś 4-5 lat temu ;d Na codzień nie słucham takiej muzyki, jednak gwiazdy lat 90 znam i kojarze jak najbardziej, a przy jakiejś wódeczce albo na imprezie disco wchodzi mega.
 
Raczej nie będzie w mojej ekipie żadnych osiemnastek, aczkolwiek już w klubie na pewno. :D A jutro Enter Shikari w Proximie!



https://www.youtube.com/watch?v=wngyXhTx4pc
 
pytaj Morta.



z siostra tez dobry pomysl, moze mama bedzie chciala przerobic na szmatki czy cos...
 
Back
Top