Tanio skóry nie sprzedam

na mnie to wrażenia nie robi ale kumpel w akademiku bez przerwy ich słucha i tak jakos się przyzwyczaiłem do tego i juz mi tak bardzo nie przeszkadza
 
Możliwe, że mi by nie podeszli sami w sobie, ale dla kogoś, kto ogląda Kaliber 200volt, Kapitana Bombę i zna takie pozycje jak Wściekłe Pięści Węża czy Sarnie Żniwo to Bracia FF są obowiązkiem. Poza tym teksty często bardzo życiowe a pociski na cyganów są prześmieszne :-)
 
Też tego nie znam, i nie poznam nawet jak będziecie wrzucać. Az musiałem posłuchać tego żeby wrócić do normalności po przeczytaniu tej dyskusji:







[randomowy metalowy kawałek]
 
Bardock -- nie mówiłem o Braciach, ale że disko polo znasz :) jesteś szalona czy coś w ten deseń to każdy zna :)















Logan -- a widzisz z kolei, ja nie mogę zrozumieć jak ktoś może słuchać tego gówna co Ty wkleiłeś :) Darcie ryja i napierdalanie w byle co, żeby hałas zrobić :) Ale może dlatego że jestem z Białegostoku, a to przecież stolica disko polo! :D
 
Każdy ma swoje gówno do sluchania, które trzyma się w worku z napisem gust. A zaraz po polityce i religii jest to trzeci temat który nigdy nie kończy się dobrze gdy o tym dyskutować.
 
Logan, świetna wrzuta, Death rządzi po całości. Symbolic to najlepszy album, pamiętam, że kiedyś kupiłem w empiku za 14 zł jak jeszcze nie znałem tej kapeli i odpłynąłem.



A jeszcze co do figo fagot. Ja nawet lubię kapitana bombę(chociaż śmieszy mnie około 50% jego zawartości), Sarnie żniwo i inne kultowe produkcje również, ale figo fagot jest żałosne. Tak jak napisałem w poprzednim poście, wstydziłbym się tego słuchać. Jak widać nie zawsze jest tak, że lubi się wszystko od tych kolesi.
 
Nigdy nie rozumiem ludzi którzy muszą innym udowodnić, że ICH muzyka jest lepsza. Każdy słucha tego na co ma ochote i tyle. Nie ma lepszej i gorszej muzyki.
no prawie :-)
 
Figo Fagot rządzi po całości. Kto uważa inaczej: BAN!*


* joke - kto uważa inaczej, to jego sprawa :D



Z zespołu najbardziej lubię piosenkę o cyganie.
 
Logan-- ale właśnie o to mi chodziło :) że każdy słucha czego słucha i nikt nigdy nikogo nie przekona :) w pełni to rozumiem :)



Highlander -- A ja bym się wstydził słuchać tego kawałka i jemu podobnym :) A co do FF to chyba debile, tylko lubią coś ze wględu na to że jest od kogoś :) jak mi się coś nie podoba, mimo że jest od kogoś kogo lubię czy coś to tego nie słucham :D







edit: Tomaszu tą ? :D
 
Mojso nie wiem czy warto zaczynać tą dyskusję, ale jednak napiszę co myślę. Death to klasyka, czy tobie się to podoba czy nie. Darcie ryja jest bo taka jest specyfika tej muzyki. Napierdalania w byle co, byle zrobić hałaś? Czy ty słyszałeś kiedyś w ogóle ten zespół? Po tym zdaniu się skompromitowałeś swoją wiedzą o muzyce i teraz właściwie nie dziwię się,już że tak co oceniasz. Widocznie w "stolicy disco polo" ludzie nie inaczej nie potrafią.
 
Po prostu jest muzyka bardziej ambitna i mniej ambitna. Niektórzy mają potrzebe posłuchać takiej inni takiej i tyle :D O gustach się nie dyskutuje, ale da się w pewnym stopniu obiektywnie stwierdzic czy cos jest dobre czy nie. Tylko trzeba siedzieć trochę w tych gatunkach.
 
Nie dyskutuje się, to fakt. Ale jak mi fan figo fagot mówi, ze by się wstydziłby słuchać Death, bo to "napierdalanie w byle co, byle zrobić hałas" (w zasadzie tym zdaniem sam się zagiął) to nie umiem nie wyrazić swojej opinii.
 
Highlander -- ale ja nigdy nie uważałem się za jakiegoś speca muzyki i doskonale jestem świadomy o tym, że mam wiedzę zerową :) A że to jest klasyka czy nie to mnie to nie interesuję bo ja tego nie słucham, ale szanuję że ktoś tego słucha :) Dla mnie to jest darcie ryja i napierdalanie, ale wyłącznie dla mnie i przecież nie mam zamiaru nikomu mówić, że tak jest :) ja to tak odbieram i tyle :) a że Ty tego słuchasz to Twoja sprawa i przecież z tego powodu wojny nie będzie :)
 
Spoko, w sumie wykłocanie się o gusta zazwyczaj się kończy chujowo, więc niech każdy sobie słucha czego chce i ma swoją opinię. Bo to jest najważniejsze, żeby pierdolić innych i mieć swoje zdanie :-)
 
Ja nie uważam tego za wykłócanie się, a za dyskusję którą bardzo lubię :) I zwłaszcza z ludźmi, którzy mają odmienne zdanie ode mnie bo dyskutowanie z kimś kto uważa tak samo, to bez sensu :D cheers :)
 
sarnie zniwo jest zajebiste. ja tam slucham tylko gonianego polkiego h-h, ale bez syfow typu albania czy innego chujstwa. jeszcze g-funk dobry jest polaczony z h-h.



metalu, rocku itp nigdy nie ogarnialem, nie podoba mi sie
 
A co do disko polo wczoraj w klubie w Białymstoku spotkaliśmy.... no właśnie ktoś zgadnie kto to? :D Marzenie z dzieciństwa spełnione i foto jest :)







465530_515937631783644_1990855459_o.jpg
 
Uwaga, będzie CHAMSKO








POZYCJA NA CHEWBACCE.

1. ZGóL SOBIE ŁONIAKI I SCHOWAJ JE, NAJLEPIEJ DO PLASTIKOWEJ TOREBECZKI.
2. PO SEKSIE SPUSZCZASZ SIĘ NA TWARZ SWOJEJ KOCHANKI
3. OBRZUCASZ JEJ OSPRMIONE RYŁO ŁONIAKAMI, KTóRE WCZEŚNIEJ ZGOLIŁEŚ- PRZYLEPIĄ SIĘ DO JEJ TWARZY
4. WSADZASZ JEJ JAJCA DO BUZI I NAPIERDALASZ PO BRZUCHU TAK ŻEBY WYDAWAŁA TEN ŚMIESZNY BULGOT CHEWBACCI

I WŁAŚNIE TEN OWŁOSIONY PYSZCZEK I NIETYPOWY DŹWIĘK NAZYWAMY CHEWBACCA.
 
No wzoraj właśnie staliśmy w klubie, patrzymy wchodzi!! Od razu podbiliśmy czy można fotkę, to marzenie się spełni :D ale ostro był najebany juz :D
 
Nawet mi się skojarzył, bo starzy tego słuchali jak byłem dzieckiem, a jednak zawsze miałem pamięć do twarzy.



Null nawet nieźle. Zawsze miałem wrażenie, że z tego składu najciekawiej mu wychodzi rapowanie.



Ja słucham różnej muzy, nie namawiam kogoś na mój gust, ale oceniam nieco od podstawy gatunek disco polo, ale nie mówię też nic odkryczego. Wszyscy sobie zdają sprawę jaka jest ta muzyka, ale i tak dla ludzie lubią chodzić na skróty. Ta piosenka najkrótszą drogą stara się sprawić by człowiek się śmiał, bawił. Forma muzyki żartobliwej, ale jak już jakiś typ tam śpiewa o miłości i stara się być poważnym to lipa...Porównywalna do zespołu Verba niemalże;] Wychowałem się na mocniejszym rocku, ale i Rapie,Hip-hopie, ale potrafię docenić czyjś talent jeśli nawet śpiewa piosenki popowe, co nie znaczy, że muszę być tego fanem ;)
 
Back
Top