Tanio skóry nie sprzedam

290637_445524772170012_1493372086_o.jpg




Nastepny przeciwnik dla Rondy!



Dana make it happen!
 
Bo ostatnio pokazał co pokazał z Nogiem i Cyganem. Mimo wszystko w starciu Franka z Joshem stawiałbym na Mira.
 
Z czołowką UFC nie ma szans ale ze średniakami jak najbardziej



Może uda mu się dojść do eliminatora ale to będzie max możliwości
 
Dzisiejsze RadioKoksu, pod koniec videowywiad z Popkiem, o tym czemu go hejtują, kiedy zawalczy w PL, z kim by chciał, jakie plany płytowe, historia fejsburgera, i parę innych.
 
Hardkorowe "porady sercowe" zajebiste, poza tym Popek w tym wywiadzie wypadł całkiem normalnie (w porównaniu z innymi jego występami:-)).
 
Korzystając z okazji, że jestem najebany, wyleje swoje żale i kurwa powiem otwarcie : Jak ktoś traktuje poważnie "piosenkę" w której jest wers "udawał iglesiasa, na trzeciej randce wbił w ole kutasa" to musi być niedorozwojem muzycznym.I jak ktoś mnie zapyta " A kim Ty jesteś, żeby to oceniać?" to uwierzcie, że jednak mam podstawy, żeby tak mówić.
 
Uefo



Polska to wolny kraj. Tak samo mogę powiedzieć, że jak można słuchać Figo fagot czy jak to tam leci, bo tak naprawde śpewają o jakichś gównianych sprawach. Każdy słucha czego chce, a nie czego Ty chcesz. A tekst tej piosenki, przynajmniej ma w sobie trochę prawdy.
 
Tylko Disko Polo i Bracia Figo Fagot!! Każdy hejtuje ale jednak nie ma osoby, która by nie znała chociaż jednej piosenki. Każdy mówi, że gówno ale się popije to pierwszy rusza w dens flor. Ta muzyka nigdy nia miała być niczym innym jak rozrywką, prosty tekst, prymitywna nuta i jedziemy. A niektórzy myślą, że disko polowcy chcą ruszać narody i skłaniać do myślenia haha
 
Do disco polo trzeba mieć mega dystans. To nie jest poważna muzyka, ale stworzona do zabawy. Natomiast co do figo fagot to ja nie rozumiem tego tworu, dla mnie jest to żałosne i wstydziłbym się tego słuchać, mimo, że to oczywista parodia disco polo :) Już wolę chyba "prawdziwe" disco polo :-)
 
@up
dico polo jak disco polo, figo fagot to też disco polo. Już wolę jak ktoś wprost śpiew o seksie niż LUBIĄ BYĆ NA DOLE KIEDY JA NA GóRZE.
edit.K
"Gdy cię widzi mój eklerek stoi twardo jak lód" seriously?

...
 
Jak się przysłuchać to lecące w radiu kawałki Pitbulla i innych pseudoartystów wcale nie mają tekstów ambitniejszych niż disco polo.
 
Back
Top