Tanio skóry nie sprzedam

Pasja pasją, a sztuka sztuką. Wszystko i tak sprowadza się do gustów, a o tym podobno nie sposób dyskutować. Dla jednego pasją będzie kopanie piwnicy przez 15 lat miniaturową koparką (link od GLF'a) a dla innego zbieranie muszelek. Dla jednego sztuką będzie "Mona Lisa" L.Da Vinci, dla innego gówno na chodniku ułożone we wzorek. Koniec tematu z mojej strony.
 
429930_497609083601491_248394395_n.jpg












W tym temacie zdecydowanie zbyt często dochodzi do OT.
 
Dziękuję wszystkim którzy są po stronie pasji i sztuki


Jeśli ten tatuaż jest dla Ciebie dziełem sztuki, to lepiej nie wiedzieć w jakim malarstwie, czy muzyce gustujesz. :P Dla mnie to jest wykonanie Zenka z bloku(który w szkole miał 4 z plastyki), za flaszke wódki.
 
Wróciłem z wypoczunku górsko-krakowskiego i próbuje ogarnąć co tu sie działo.



Widzę, ze przez te 2 tygodnie, było chyba wiecej kontrowersji w świecie MMA, niż przez ostatni rok. :P
 
chciałbym dodać, że jest różnica w tatuażu BT czy innego klubu, to jest pokazanie przynależności a tutaj? Do czego on przynależy? To jak by komuś smakował lech i sobie robi dziare na łapie " ZIMNY LECH". To już lepiej sobie walnąć MMA skoro pasją jest MMA. Bo wątpię, żeby pasją był Mamed. Ale jego ciało jego wybór. No i sztuką też bym tego nie nazwał.
 
Ehh ja powiem tyle ze wykonanie tego tatuazu jest bardzo mizerne i osobie co ci go zrobila na twoim miejscu upierdzielil bym rece. Sorry ale taka jest prawda i design tez jest do bani mogles na to wiecej wydac i bardziej sie przylozyc. UFC czy KSW tatuaz hhhm lubie te organizacje ale jak bym mial robic logo organizacji to zrobil bym Pride.
 
ufc ksw khalidov wtf? ja bym wrzucił jeszcze logo bellatora, rekawice bokserskie i włosy claya guidy. Motyw i wykonanie słabe choć pewnie i tak lepsze niż twarz peji na plecach laski :/
 
tomano - Zorganizuj grupę wsparcia na swoim kółku różańcowym i zaproś go żeby mógł się chłopak wyżalić i otrzymać od Ciebie kilka słów otuchy xDDD
 
chuj zbanujcie mnie dla spokoju na forum i usuncie te durne posty z ta dziara i komentarze wszystkich debili ktorzy pod spodem sie wypowiadali.



Moderatorzy juz dawno powinni to zakonczyc
 
kurwa idz sobie zrob jeszcze jeden zajebisty tatuaz skonczony idioto, ja pierdole co za syf tu sie przypaletal
 
Back
Top