Tanio skóry nie sprzedam

Ruff, nie wiem skad masz moj profil na facebooku, ale za udostepnienie go publicznie i nazwanie mnie od pedauow, bedziesz sie smazyc, Gadzino!
 
Mam nadzieje ,ze wszyscy wyciagna przyslowiowa reke na zgode i razem bedziemy budowac spolecznosc na Cohones postepujaca zgodnie ze slowem Jezusa. Zatem zaśpiewajmy razem:
 
Przecież ja to kaczka+egzekutor wiec nie wiem o co Ci chodzi TTauzen.
Zbyt daleko idące uproszczenie...
355640711__122_597lo.
 
To ile kaczka ma w końcu tych kont?
Nieskończenie wiele. Tak głosi jeden a aksjomatów MMARocks.pl
BTW, nie K... tylko "ten, którego imienia nie wymawiamy".
 
Za to wywiad z Blachowiczem z tej strony calkiem fajny, Janek powiedzial ze w przyszlym roku chce walczyc w USA i skrytykowal PPV mowiac ze w Stanach zawodnicy przynajmniej procent dostaja :D.
 
Janek w kilku swoich wypowiedziach krytykował PPV na KSW bo traci sponsorow a kasa z PPV nie jest do podzialu z zawodnikami.



PPV bedzie dobrym sparwdzianem popularnosci MMA w Polsce i zmożnośći portfela kibiców.
 
@ Jajcarz właśnie robiąc tą dziarę chciałem pokazać żę UFC jest największe.







Co do reszty hejterów to żal mi was.



Dla mnie ta dziara przedstawia to co kocham a widać żaden z was nie wie co to oddanie się czemuś w 100%
 
Oddaj się na 1000%, wydziaraj sobie pytę.



Blue screen mi wyskoczył... Człowieku, zniszczyłeś mój system. Dość z cohones na ten tydzień...
 
@jajcarz



Napisałem w 3 osobie żebyście nie ocaniali tego przez pryzmat moich wypwiedzi na forum,



Ale widać i tak nie macie pojęcia co to jest sztuka i pasja.
 
Kickboxing, nie przejmuj się. Najwięksi artyści i wizjonerzy są doceniani dopiero po śmierci. Reszta ludzkości potrzebuje czasu by wyewoluować do poziomu ich inteligencji i wrażliwości.
 
Back
Top