Tanio skóry nie sprzedam

@Hulk



Śmiejesz się z mojej dziary i pasji jaką wkładam w moje hobby?



Czy to poprostu próba zwrócenia na siebie uwagi zakompleksionego człowieka?
 
Prawdziwy fan znajdzie tutaj coś zwanego "epic fail" ponieważ dziara ma literówkę i wygląda jakby nietoperz nasrał.
 
A wg mnie powinniście sie odpierdolić i zająć się sobą. Przynajmniej w tej kwestii. Mi to się nie podoba za bardzo, jakbym miał sobie coś wytatuować to na pewno nie to ;) Ale jest to tylko i wyłącznie moja opinia i jestem w stanie zaakceptować, że ktoś ma inne poczucie estetyki.
 
Chlopak chcial sie podzielic z Wami tatuazem, a juz sie kruki na niego rzucily. Jestem ciekaw,czy do posiadaczy charakterystycznych tatuazy Berserkerow tez tak sie sadzicie?


20090410132013.jpg



Ale jest taka 1 sprawdzona i potwierdzona regula: "Kozak w necie, pi...a w swiecie"
 
tomano, nie spodziewałem się takich brzydkich słów po Tobie. Taki wzorowy katolik, a tak się odzywa. Zaczynam tracić wiarę w prawdziwych ludzi wiary. :(
 
Jego ciało, niech sobie z nim robi co chce. Ja tylko stwierdziłem fakt - czyli błąd w wytatuowanym nazwisku oraz wyraziłem własną, prywatną opinię na temat wyglądu tatuaży, z którą to opinią absolutnie nie trzeba się zgadzać, proste. Po to chyba jest forum co nie ? Dyskusja i wyrażanie własnych opini, to więc zrobiłem.
 
Nergal mówi w swoim filmiku tak jak każdy wojujący ateista, średnio rozeznany w materii o której się wypowiada... Niestety on w przeciwieństwie do reszty może napisac książkę...
 
Tatuaż z logo Berserkerów a ten tatuaż z KSW to dwie różne rzeczy , pozatym Mamed wiele razy powtarzał że nie lubi jak się zangielszcza jego nazwisko.
 
@ M.Noonan



Co innego jest wyrażać swoją opinie, a co innego jest pisanie, że wygląda jakby ptak nasrał. To jest właśnie trolling. Dla mnie koniec tematu ;)
 
tomano, nie zamknąłeś bo Mamed ma w dowodzie CHALIDOW... i on też twierdzi, że tak powinno się to pisać w Polsce, ale myślę, że na stronie KSW jest Khalidov, żeby było i dla Polaków i dla ludzi zza granicy.
 
Miał być koniec tematu z mojej strony, ale przerażają mnie wycieczki osobiste w strone jakiegoś anonimowego typa. Wyzywacie go od trolla, a robicie dużo gorszą rzecz.



Wychodzę na jakiegoś adwokata teraz :D
 
@kickboxing



Śmieję się z tego że jesteś dumny z dziary której ja nie zgodziłbym sobie wytatuować nawet gdyby chciano mi za to zapłacić... Rozumiem że można być fanem i chwała Ci za to. Z tego nikt się nie naśmiewa, ale wykonanie tego tatuażu i sama kompozycja mówią same za siebie. Dla mnie tatuaż to coś na całe życie i dopóki nie zaufam komuś w 100% nie pozwolę mu tatuować swojego ciała, pewnie dlatego do tej pory nie zdecydowałem się na zrobienie sobie tatuażu własnie... Dodam tylko ze jeśli nie zrobiłeś jej po kosztach tuszu, to przepłaciłeś. Ale co ja się tam znam, przecież mam kompleksy i próbuję zwrócić na siebie Twoją uwagę xDDD
 
Wy to będziecie nosili na ciele czy pro trol :) (o ile to w ogóle on a nie "znalezione w necie"). uj mnie obchodzi czy ktoś dziara sobie KSW na łapie czy wygląda jak brudnopis (patrz Różal). Miał taki kaprys to się wydzairał i on z tym będzie musiał żyć.



Inna sprawa, że sam bym nigdy w życiu czegoś takiego nie zrobił.
 
Arlovski bierz pod uwagę to ze się tym chwali na forum, jeśli nie chciał znać naszej opinii to po kiego chuja to tu wrzucał? No po kiego?
 
Back
Top