Tanio skóry nie sprzedam

Screenshot_2024-03-02-14-45-33-095-edit_com.instagram.android.jpg
 
To się powinno jak cały goralenvolk w podludziach znaleźć
Hahah dobre. Ten misio za 2 dyszki to na 3 rundy by z Mamedem wyskoczył
A ta laska/lasek z postu @Cinek007 to tych parchów na twarzy ma coraz więcej. W styczniu czy lutym wrzucałem z nią posta i te wypryski miał/a/o w innych miejscach. Jak któryś zauważył, to HIV albo inne wenery.
 
Last edited:
Oczywiście, ale akurat tego pobłażania dla tych górskich folksdojczów nigdy nie zrozumiem - ja od dawna modlę się o rząd który nie będzie bał się ich protestów tylko wreszcie zrobi porządną dwu/trzypasmową Zakopiankę, zmusi ich do używania kas fiskalnych i zrobi parę innych rzeczy dzięki którym górale przestaną myśleć, że są nadnarodem


Ale przecie papież chodził po Tatrach, a górale mu tak piknie śpiewali, muszą być narodem wybranym.

Kij z tym że większość chleje, bije baby i dzieci, oszukuje turystów, wyciąga tylko ręce po dutki.

Grunt że chodzą do kościoła i rzępolą na skrzypkach.

:mamed:
 
tak bez dowodów? Jak ktoś tak napisze o lemingach czy Twoim ukochanym tusku to się miotasz w obronie i rzucasz uwagi, że muszą być dowody i nie można uogólniać :lol:


Wiesz że Zakopane jak jedyna gmina w Polsce przez 13 lat nie wdrożyło ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie?

Dopiero naciski ofiar przemocy i części społeczeństwa po 13 latach przekonały część (!) radnych.

Taka specyfika tego ultrakatolickiego regionu, nie ma tam lemingów, od zawsze wygrywa PiS.

Nie psuj mi opinii symetrysty,
gdy Platfusy coś przeskrobią to pisze jasno że dali dupy.
 
Back
Top