Tanio skóry nie sprzedam

1706561516896.jpeg

1706561578887.jpeg

1706561744118.png
 

Było już, ogólnie to sam pracowałem na magazynie jak zaczynałem swoje przygody z januszexami i jak towar z wideł leciał to trudno, jak leci to niech sie rozpierdzieli już po całości, towar napewno ubezpieczony więc się pozbiera jako tako i tyle.
Jestem ciekawy co kierowało tym człowiekiem, przecież nawet jakby zatrzymał wózek to nie utrzymałby tego towaru i by go przygniotło łamiąc kręgosłup albo coś innego.
Podejrzewam że był mocno zamyślony, działał automatycznie i zaczął niepotrzebnie panikować.
 
tanio skóry nie sprzedał, podejrzewam, że będzie z 2mln wyświetleń...


niestety nagranie, gdzie słychać pierdolnięcie o asfalt i krzyk koleżków już zdjęte

Co ciekawe od razu widać że mało skakał, a do dojścia do pozwolenia na wykonywanie skoków typu BASE trzeba wykonać bodajże parę setek skoków z samolotu, jak nie lepiej. Tu tego ewidentnie brakuje, bo widać po chaosie w ruchach.

Nagroda Darwina może być, bo trzeba być naprawdę idiotą by robić tego typu skoki bez jebitnego doświadczenia.

Zaraz po tym etapie (BASE) dostajesz pozwolenie na loty w skafandrze (latająca wiewiórka), więc tu naprawdę nie ma żartów i tacy laicy tylko by siali ferment, dlatego giną na wcześniejszych etapach :jarolaugh:
 
Back
Top