Tanio skóry nie sprzedam

Screenshot_20231127-160919_Facebook.jpg
Screenshot_20231127-073714_Instagram.jpg
Screenshot_20231125-213142_Instagram.jpg
 

 
Last edited:
Inżynieria społeczna. A nie czekaj pan liberał pisał że nie prawda.
:beczka:
Mnie zastanawia czy im się to opłaca? Przecież za te reklamy płacą komercyjne firmy. Marketing dzisiaj daje możliwość zmierzenia skuteczności kampanii reklamowych, łatwo można sprawdzić czy kolorowi modele działają pozytywnie na sprzedaż czy nie.
 
Mnie zastanawia czy im się to opłaca? Przecież za te reklamy płacą komercyjne firmy. Marketing dzisiaj daje możliwość zmierzenia skuteczności kampanii reklamowych, łatwo można sprawdzić czy kolorowi modele działają pozytywnie na sprzedaż czy nie.


"Reklamy szokujące mogą być szokujące i obraźliwe z różnych powodów, a naruszenie norm społecznych, religijnych i politycznych może nastąpić na wiele różnych sposobów. Mogą one obejmować lekceważenie tradycji, prawa lub praktyk (np. sprośne lub niesmaczne odniesienia do seksu lub nieprzyzwoitość), naruszenie kodeksu społecznego lub moralnego(...)




 
Last edited:
Mnie zastanawia czy im się to opłaca? Przecież za te reklamy płacą komercyjne firmy. Marketing dzisiaj daje możliwość zmierzenia skuteczności kampanii reklamowych, łatwo można sprawdzić czy kolorowi modele działają pozytywnie na sprzedaż czy nie.
Kobiety częściej robią zakupy. Kobiety są bardziej podatne na reklamy. Białe kobiety są podnietne podatne na...
 
Inżynieria społeczna. A nie czekaj pan liberał pisał że nie prawda.
:beczka:
Mnie zastanawia czy im się to opłaca? Przecież za te reklamy płacą komercyjne firmy. Marketing dzisiaj daje możliwość zmierzenia skuteczności kampanii reklamowych, łatwo można sprawdzić czy kolorowi modele działają pozytywnie na sprzedaż czy nie.

Daj spokój, ostatnio wszedłem na zalando na black friday w poszukiwaniu jakiejkolwiek promocji. Pełno ciemnych, a co gorsze ten obleśny murzyn z bielactwem (czyli już kilka lat nic nie ukradł i organizm walczy)
 
Mnie zastanawia czy im się to opłaca? Przecież za te reklamy płacą komercyjne firmy. Marketing dzisiaj daje możliwość zmierzenia skuteczności kampanii reklamowych, łatwo można sprawdzić czy kolorowi modele działają pozytywnie na sprzedaż czy nie.
Jak Cię lubię stary, ale jesteś naiwny jak dziecko. W kolejnym temacie.

Jako facet patrzysz na reklamy? No nie, masz dziurę w spodniach idziesz po nowe. To jest kapitalizm to jest kapitalne.

Kto patrzy na reklamy? Kto robi więcej zakupów? No baby. A Kto jest bardziej podatny na marksistowskie teorie?
(Pomijam zfeminizowanych "mężczyzn")
:jjsmile: matematykę zostawiam Tobie.
 
Back
Top