Tanio skóry nie sprzedam

Panie Cassiusku proszę nie przeginać pały, ma Pan szczęście że Pana zwolenienie nie jest nadzorowane przez Pana @Jeff bo On się nie patyczkuje także
close-door-the-office.gif
To już kolejna skarga do kajeciku na tego gwiazdora. Panie Cassiusku opanuj się Pan, bo jak będzie 3 minus w zeszycie, to wykupisz Pan plan premium w pośredniaku.
 
U mnie niedaleko, parka >40 na spotkaniu klasowym zakleszczyła się w parku. Oczywiście oboje skok w bok i jeszcze ponoć ratowników medycznych gość chciał przekupić by to nie "wyszło" :beczka:
I to się nazywa miłość :star wars:
 
Ja najbardziej cenię gdy pracownik mówi, że on się napije herbaty bez wody :suchykarol:
Przecież sam zarządziłeś parzenie pracownikom herbatę z fusów po Naszych liptonach na które sami się składają co miesiąc :pjelen:

Dima to ostatnio ze 2 miesiące parzył tą samą torebkę aż wkońcu zaczął przyklejać do niej stare gumy do żucia żeby chociaż trochę smaku miało :jarolaugh:
 
Przecież sam zarządziłeś parzenie pracownikom herbatę z fusów po Naszych liptonach na które sami się składają co miesiąc :pjelen:

Dima to ostatnio ze 2 miesiące parzył tą samą torebkę aż wkońcu zaczął przyklejać do niej stare gumy do żucia żeby chociaż trochę smaku miało :jarolaugh:
Jak zarządziłem, to teraz odzarządzam :jarolaugh:
A to Dima jeszcze pracuje? Miałeś wymienić zamek do bramy Bogusiu:siuu:
 
Jak zarządziłem, to teraz odzarządzam :jarolaugh:
A to Dima jeszcze pracuje? Miałeś wymienić zamek do bramy Bogusiu:siuu:
W ogóle słuchaj najlepszego, przedwczoraj ten młody co przyszedł do roboty się mnie pytał czy zorganizuje kiedyś kurs UDT bo lipa tak bez uprawnień jeździć i jak się coś stanie to lipa :juanlaugh:

Ja mu na to że chłopie formalnie to cie tu nie ma a teraz zmykaj ładnie garnuszki na paletach wstawiać na regały :werdum:

Zaraz znowu się Cassius przypierdoli że za dużo tu wstawiam i pisze :korwinlaugh::siuu:
 
Back
Top