Tanio skóry nie sprzedam

1695978385552.png
 
View attachment 79299

Sorry, moze ktoś z was jest religijnym katolikiem, ale dla mnie każdy kto chodzi co niedziela do kościoła słuchać tych panów z ambony jest po prostu poebany:juanlaugh:
Właśnie chodzi o to że ja jestem wierzący dlatego nie chodzę do kościoła. Mieszkam na wsi więc mogę potwierdzić że do kościoła to pierwsi lecą najgorsi ludzie bo przecież ten co niechodzi to bezbożnik a ja wielki katolik bo chodzę nieważne że resztę tygodnia znęcam się nad rodziną, chleje, niszczę innym ludziom życie plotkami i szarpię się z sąsiadem o kawałek płota.
Napewno nie wszyscy ale spokojnie z 80% to takie kurwy że powinno się ich eliminować ze społeczeństwa a mordę do komunii pierwsi otwierają.
Rozpierdalają mnie też te wredne konfliktowe i oczerniające każdego stare baby co księdzowi to by ostatni grosz oddały i całowały po nieumytych girach bo przecież ksiądz to świętość i za oddawanie do koszyczka pół emerytury się do nieba idzie ale resztę tygodnia to obrobię dupe kilku osobom żeby ludzie plotkowali.

Edit:

Jeśli chodzi o księży to jak chodziłem do gimnazjum to ksiądz który prowadził przygotowanie do bierzmowania poszedł siedzieć za pedofilię bo wywiózł chłopaka między pola i zgwałcił a ministrantom kazał się rozbierać z tego co wiadomo z prasowych źródeł, drugi z którym miałem religię uczył też w szkole dla niepełnosprawnych i tam zmuszał dziewczynę do współżycia za co też beknął a trzeci miał dziecko.
Dodam też że drugi wymieniony był cwaniakiem do potęgi, chwalił się że policja mu może naskoczyć bo jak pruje 150 w zabudowanym i go zatrzymają to pokazuje kołnierz i go przepraszają i puszczają dalej, nieraz na lekcji zajebał komuś buta że tamten spadł z krzesła i powiedział mojemu koledze którego ojciec zginął w wypadku samochodowym że jest z patologicznej rodziny bo wychowuje się bez ojca.
 
Last edited:
Właśnie chodzi o to że ja jestem wierzący dlatego nie chodzę do kościoła. Mieszkam na wsi więc mogę potwierdzić że do kościoła to pierwsi lecą najgorsi ludzie bo przecież ten co niechodzi to bezbożnik a ja wielki katolik bo chodzę nieważne że resztę tygodnia znęcam się nad rodziną, chleje, niszczę innym ludziom życie plotkami i szarpię się z sąsiadem o kawałek płota.
Napewno nie wszyscy ale spokojnie z 80% to takie kurwy że powinno się ich eliminować ze społeczeństwa a mordę do komunii pierwsi otwierają.
Bogusiu Twoje zdrówko :conorsalute:
 
Back
Top