Tanio skóry nie sprzedam

Małpy nigdy się nie nauczą:mjsmile::juanlaugh::jarolaugh:
1694016483146.jpeg
 
Robbie musi pochodzić z Sanoka. Nie ma bata.

"Robbie Williams dał czadu na scenie. Można powiedzieć, że wcisnął gaz do dechy! Pieśniarz ujawnił, że podczas koncertu chciał puścić cichego bąka, ale… narobił w gacie! Niestrudzony pieśniarz, mimo "problematycznego ładunku", zagrał cały koncert!
Coś tu śmierdzi… pomyśleli zapewne fani Robbiego Williamsa na jego koncercie. Nie chodzi o śpiewanie z playbacku ani fałsze. Jak podaje Radio ZET, szansonista „zaliczył incydent kałowy na scenie”. Przyznał się, że w jelitach zrobiło się niespokojnie, chciał dyskretnie uwolnić gazy, ale… jego układ pokarmowy poszedł na całość! Kupa śmiechu? Tak, ale niekoniecznie śmiechu…
Nadal nie czułem się dobrze, ale odważyłem się wyjść na scenę. Znajdowałem się w niepewnej sytuacji, gdyż nie mogłem "zaufać pierdnięciu", co było niefortunne, ponieważ właśnie to musiałem zrobić w trakcie piosenki otwierającej. Jestem przekonany, że możecie sobie wyobrazić, że to nie był tylko pierd. Ale jako profesjonalista zachowałem spokój i zaangażowanie w koncert w 100%. Pryknięcie podczas koncertu w dowolnym innym momencie może być wyzwalające - wyznał Robbie Williams."

 
U mnie tez sie biegało na 100m, 1000m, rzucało piłka czy skakalo w dal, wszystkie wyniki byly zapisywane i co z tego? Przez ostatnie lata to nie byl standard? Pytam rodziców dzieci w wieku szkolnym.

Pokolenie pizd produkują, nic więcej
Przecież z tego wychodziła ocena z WF. Jak nie z tego to co? Robią teraz testy z zasad koszykówki? Ból dupy jest o to że to do bazy danych wojskowych ma iść. Jeśli oceny zostały po staremu to wystarczy świadectwo i od 3 czy 4 w górę jesteś w miarę sprawny i tyle
 
Back
Top