Tanio skóry nie sprzedam

Gdyby Hitler malował arcydzieła (bez zmiany dziejów dzisiejszej historii) chodziłbyś na wystawy jego prac i wieszał reprodukcje na swoich ścianach?
Może i rozpierdolił pół Europy i posłał do gazu kilka milionów ludzi, ale za to jakie krajobrazy alpejskie malował...
Czyli tak jak: "no może napierdalał żonę łopatą i utopił własne dzieci we wrzątku, ale jaki był z niego ogrodnik"
 
No toż właśnie o tym @lemmy mówi
Więc to nie przesłanie, tylko pierdolone kłamstwo i jak ogółem daleko mi do tego pierdolenia, że ktoś jest ruskim agentem bo krytykuje PiS (w takim układzie ja powinienem co chwilę słyszeć zdrastwujtie tawariszcz), tak kurwa ABW powinno prześwietlić Holland bo taki film w tym momencie wygląda jak robiony na zlecenie z Moskwy.
 
Najgorsze gdyby, abstrahując od prawdy i sensu jego zrobienia, ten film był naprawdę dobry.

Jak mawiał sam Lenin: kino jest najważniejszą ze sztuk.
A na IMDB.com...:boss:
Screenshot_2023-09-06-10-07-56-448~2.jpg

Screenshot_2023-09-06-09-59-28-926~2.jpg

Screenshot_2023-09-06-10-00-45-102~2.jpg

Kac Wawa chyba wygląda najgorzej bo tam nie było polityki, a nota fatalna i film z gwiazdorską obsadą ale ten scenariusz... :confused::facepalm:

IMDb Bottom 250... (+1,5 k głosujących)
 


o takiej tresci + filmik post cenzuruja

73. brygada saperów i ochrony chemicznej 73. Armii Dowództwa Wschodniego PLA podczas ćwiczeń zbudowała przeprawę pontonową do transportu sprzętu wojskowego przez rzekę Długość przeprawy wynosi 300 metrów. Czas, który upłynął - 16 minut.Do budowy użyto 12 łodzi holowniczych i motorowych;Do dokowania 15 żołnierzy, w tym 2 kontrolerów ruchu (na każdy ponton). Wrzesień 2023
 
Back
Top