Tanio skóry nie sprzedam

iJNORZ7.jpg
 
bo go nie znoszę :lol:
To masz problem ze sobą, żeby się tak przejmować jakimkolwiek użytkownikiem, że nawet jak nie pisze do Ciebie to masz jakieś "ale" :D Nawet nie to, że akurat teraz Ci jakiś post nie przypadł do gustu i Cię sprowokował do wyrażenia takiej opinii ;) Mam własnych hejterów, to już coś. W życiu wrogów nie mam to chociaż na forum :D Więc na koniec, uważaj Ropniak, bo wystrzelisz i monitor na śmietnik będzie jak już cały jesteś ropniak, a nie gdzieś Ci się zrobił ;D A tak poważniej to polecam luz, zwłaszcza na forum. Co Wy robicie w tych życiach, że nie macie gdzie się wyżyć tylko na forum ;) Po moich treningach jechane było wielokrotnie, ale przynajmniej nie wchodzę na ciśnieniu, a różne mądrale mimo treningów znacznie lepszych ode mnie ciągle chodzą dalej niewyżyci. Coś nie tak :D
Pozdro:)
 
Strzeż się idów marcowych!!
No co Ty, ci co mnie znają to albo mnie lubią albo szanują. Nieskromnie może nieco, ale da się odczuć jednak takie rzeczy mając już 30 na karku ;) Kumple ze szkoły do mnie często w pierwszej kolejności się zgłaszają i zbieram ekipę ;) Cóż, dla mnie zawsze ważniejsze było życie realne, a nie internet. Tu tylko wyrażam zdanie i sobie piszę opinie. Nie znacie mnie z sytuacji za które można człowieka docenić pod różnymi kątami. No, a że staram się być obiektywny to wielu subiektywnych ludzi z obu stron prawie zawsze będzie widzieć we mnie oponenta w dyskusji ;)
 
A ja Cię nie znam i Cię lubię. Nie wiem w sumie dlaczego, w sumie modne jest Cię nienawidzić, muszę to przemyśleć :D
 
A ja Cię nie znam i Cię lubię. Nie wiem w sumie dlaczego, w sumie modne jest Cię nienawidzić, muszę to przemyśleć :D

No, ale mówię o takim znaniu osobiście, choć doceniam dobre słowo :) Zresztą na czyim zdaniu nawet z forum mi może zależeć to zależy i jedynie "ale" od pewnych osób może mnie jakkolwiek "dotknąć" choćbym nie wiem jak się niektórzy, którzy mnie nie trawią starali ;) Koniec offu w Skórze:)

Orest, normalnie. Frankenstein też nie żył dobrze ze swym tworem jak już ożył;)
 
Ja musiałbym być pierwszy, a on musiałby być czwarty. To by nic nie dało #fucklogic :lol:
On by musial byc pierwszy a przeciwnik czwarty zeby byc pierwszym w ogolnej klasyfikacji turnieju a tak nic to nie dalo i chuj Pudzian byl drugi #jestlogika ;)
 
Back
Top