Tanio skóry nie sprzedam

42db8a38e277d13b0fa05b3207ac11a0.jpg

:jump:
 
Cycki_KSW31.jpg

Cycki z KSW 31, a TU cały filmik :dance: 50K wyświetleń... Cycki zawsze rządzą!

E: Widzę, że już "było", sorry ale cycków się nie usuwa! :D
 
Last edited by a moderator:
To wygląda jak dwie kule kauczuku czy innego tworzywa włożone były pod skórę, a nie cycki/piersi :D Jedyny związek z piersiami to to ma, bo sutki widać i są na klacie prawdopodobnie kobiety (jak musi robić cycki to może to i trans jakiś):D
Jeden robi cycki a drugi Plecy :lol:




























Tak wiem słabe ale musiałem , sory Born
 
Źle to świadczy o tym co ma w głowie dla mnie osobiście taka kobita, a mi od zawsze imponuje połączenie charakteru i naturalnej urody, a nie sztuczne lalki ;) Kwestia gustu. Co się czepiacie :D

Możnaby to odwrócić i "pierdolenie, nie pasuje im laska, bo z gumy (ważne, że ma otwory gdzie trzeba,nie?:P) albo była kobietą, a jest facetem". Takie cycki to i facet może sobie zafundować jak mu się chce i ma hajs :D Co w tym kobiecego, gdy kobiecie bliżej do dmuchanej laly niż prawdziwej kobiety? :) Kto co woli Panowie. Jużsię nie oburzajcie tak ;)
 
Steven Seagal w wysmienitej formie
To nie Seagal jest w formie, to forma jeśli jest topowa jest Seagalem ;)

Niedługo zawodnicy w wywiadach zaczną mówić (choć dwuznacznie brzmi) "Jestem w swoim Seagalu " :D Nie będzie pierdolenia o 110% czy 150%, Seagal będzie znaczyło możliwy max :)
 
Chciałbym go zobaczyć w klatce już taki cwany by nie był.

Co do tych technik stosowanych przez niego one w ogóle działają czy tylko na pokaz?
 
Back
Top