Tanio skóry nie sprzedam

Nie wiem jakim rutyniarzem trzeba być by tak wjechać na tory, gdy jedzie pociąg z prawej. Z lewej też, obojętne. Chuj z oświetleniem, myśleć by się przydało i korzystać z oczu, a nie elektroniki ;]
 
Nie wiem jakim rutyniarzem trzeba być by tak wjechać na tory, gdy jedzie pociąg z prawej. Z lewej też, obojętne. Chuj z oświetleniem, myśleć by się przydało i korzystać z oczu, a nie elektroniki ;]
mi sie wydaje, ze on hamowal ale droga byla oblodzona
 
mi sie wydaje, ze on hamowal ale droga byla oblodzona
Przeszło mi to przez myśl przyznam, ale pomyślałem, że jednak dojeżdżając do przejazdu powinien na tyle zachować prędkość by być pewnym, że wyhamuje, nawet na takiej drodze. No, ale najwyraźniej tej pewności nie miał bądź się przeliczył. Tak czy inaczej to przez głupotę ludzką dochodzi do takich tragedii, choćby brak szlabanu, gdy nadjeżdża nawet nie jeden, a dwa pociągi.
 
mam szalony pomysł. skończcie to regularne pierdolenie i analizy zamieszczonego lolcontentu, bo się robi niezły burdel. Człowiek chce wyluzować się w pracy a musi scrollować pierdylion postów czy bornowi przeszło przez myśl, że gość hamował, czy jednak nie.

Dzięki!

0_1_60999_Nietoperz__przez_abando.gif

może i było ale latające czarnuszki zawsze na propsie
 
A Tobie wiecznie coś nie pasuje. Weź Ty się upal kiedyś i nie przestawaj ;) Rozumiem argument, żeby za wiele nie pisać, ale czasem się chce skomentować, bez przesady.
 
Dobrzy są oboje, nie ma co. No, ale jemu agresor odjebał, da się zrozumieć, ale jej odlanie się na środku pokoju przesłuchań już dziwnie brzmi. Dawać go na KSW ;)
 
To masz problem ze sobą, żeby się tak przejmować jakimkolwiek użytkownikiem, że nawet jak nie pisze do Ciebie to masz jakieś "ale" :D Nawet nie to, że akurat teraz Ci jakiś post nie przypadł do gustu i Cię sprowokował do wyrażenia takiej opinii ;) Mam własnych hejterów, to już coś. W życiu wrogów nie mam to chociaż na forum :D Więc na koniec, uważaj Ropniak, bo wystrzelisz i monitor na śmietnik będzie jak już cały jesteś ropniak, a nie gdzieś Ci się zrobił ;D A tak poważniej to polecam luz, zwłaszcza na forum. Co Wy robicie w tych życiach, że nie macie gdzie się wyżyć tylko na forum ;) Po moich treningach jechane było wielokrotnie, ale przynajmniej nie wchodzę na ciśnieniu, a różne mądrale mimo treningów znacznie lepszych ode mnie ciągle chodzą dalej niewyżyci. Coś nie tak :D
Pozdro:)
Born po co do niego piszesz, jak ma cie w ignorowanych?
 
Born po co do niego piszesz, jak ma cie w ignorowanych?
Gdyby tak było to chyba by już takich rzeczy nie wstawiał...Trochę nienormalnym jest ignorować kogoś od np. paru miesięcy, a jeszcze po tych paru miesiącach skupiać się na tym jak się z tego cieszy ;)))

A ta walka kobiet to jakiś bully beatdown chyba albo tak jak Mat napisał. Nokautująca coś kuma, a druga? Kompletnie nic.
 
Back
Top