Tanio skóry nie sprzedam

https://www.facebook.com/pages/Chętnie-wypiję-Ciechana/779633455488146 - o taki tam przypadkowy fanpejdż!
 
Teraz to sie w sumie zastanawiam czy jak nie byłem homofobem ale kupie i wypije to automatycznie się nie stanę i będzie mnie ścigac Tęczowa Armia. Eh jak żyć panie premierze, wróć, pani premierowo (?).
 
Nie rozumiem - jak można tak piwo traktować i wylewać je do kibla? Gdy mnie się zbiło piwo w butelce( Porter z okocima) nie mogłem sobie tego wybaczyć przez cały dzień, byłem zrozpaczony :-), gdyż miałem je sobie wypić ze smakiem przy lidze mistrzów.
 
Dobra inicjatywa! Szkoda, że będę na urlopie wtedy... a nie - nie szkoda. Nie szkoda ani trochę :D
 
W zasadzie to miałem do dzisiaj gdzieś tę aferę z Ciechanem, ale po akcji tęczowej armii chyba będzie to preferowany przeze mnie trunek z rodziny piw.
 
Ciechan, zwlaszcza miodowy, dobre lekkie piwo dla dziewczyn :)



Faceci pija portery i ALE :)


Taaa, chyba w Anglii. Grzechu nie wygłupiaj się nawet z takimi wpisami.
 
Z biedronki piłem kiedyś niepasteryzowane, ale nie pamiętam jak się nazywało, pamiętam że samakowało.



A teraz delektuję się niemieckim krombacherem, nic specjalnego.
 
O przepraszam @Wujek moje filmy są z Rosjanami. O pedałach i Rafalallaiailai wymazanej psią kupa nie mam zamiaru dyskutować. Mimo że jestem 100% abstynentem to kupie Ciechana lub Bojana ( browar jest 11km odemnie)
 
Tęczowa ramia wylewa Cichana do kibla... prawdziwy facet nie wylewa nic :-)



Machida-and-Father-drink-urine-2.jpg
 
Ja pamiętam, że Wuja pił Ciechana Miodowego, kiedyś przed KSW wygrałem dzięki tej wiedzy PPV do KSW :)
 
Back
Top