Tanio skóry nie sprzedam

@skunx nie czuje sie obrazony, momentami jak czytałem to się uśmiechałem. Nie zrozum mnie źle, ja nie jestem fanatykiem który wrzuca wszystkich homo na stos, ale jestem przeciwny propagowaniu tego zjawiska za pomocą wulgarności, czy w sposób "Palikociarni". Bo własnie wtedy zamiast zyskiwać szacunek to go tracą.
 
Wiekszosc tych fanow ma chyba mgliste pojecie o tym czym zajmuje sie Mairbek.



https://www.youtube.com/watch?v=IKjAFACkKuQ
 
Ja nie toleruje homoseksualistów, jak dla mnie czegoś takiego nie powinno być. A dzieci na to patrzą. To, że Europa jest tolerancyjna do tego zjawiska, to nie oznacza, że ja mam też to popierać. A jeszcze najgorsze jest to, że o Polsce mówią zacofany kraj, bo nie tolerujemy pedalstwa. I dobrze, niech to się nie rozwija na oczach dzieci i normalnych ludzi, niech sobie idą z tym do własnego domu, piwnic, podziemi.



Dziękuję, pozdrawiam.
 
skunx rozjebał aż sobie to gdzieś zapisze chyba :D



Wracając do tematu



USA



BIwLJlrCYAEr6d6.jpg




Rosja



072d8f0677c511e3a7fd12b201d372bb_7.jpg




Zły temat panowie tam na dole :)
 
Powód jest taki że jest to dział humorystyczny a nie miejsce na tego typu dyskusję :)



pzdr!
 
No to czemu deklaracje typu

Ja nie toleruje homoseksualistów, jak dla mnie czegoś takiego nie powinno być. A dzieci na to patrzą.


nie sa usuwane? No chyba ze nie mam poczucia humoru.



Pzdr.
 
skunx
Gdyby komus zalezało na niepropagowaniu tej moralnej zgnilizny to by dali pedałkom i lesbom prawa do dziedziczenia majatku i decydowaniu o partnerach np w szpitalu i by było cicho tak ze nawet byś nigdy nie usłyszał o skrócie LGBT
Przecież mają takie prawo i nie potrzeba do tego małżeństw homogawiedzi. Dla mnie mogą się jebać do oporu i nie mam z tym problemu do czasu ich wyjścia na ulicę i nachalnej promocji homozjebów (to nie to samo co homoseksualiści). Jeśli gej żyje sobie spokojnie i nie obnośi się dookoła, że jest fanem kakao to nic mi do tego. Ale jeśli wychodzą na ulicę i chcą specjalnych przywilejów to nie mają mojej zgody.
 
Nowy serial nadchodzi!















----------------------------------------------------------------------------------------















-----------------------------------------------------------------------------------------







 
To Wandy kiedyś wyglądał jak normalny chłopak? Myślałem, że już przy porodzie miał taki ryj, że położna od razu wyskoczyła ze wszystkich drobnych.
 
Mógłby trochę przymasować. Ale dobrze, że tacy ludzie istnieją. Dają przynajmniej najlepszą reklamę dzisiejszej lewicy. "Budzimy nowoczesną lewicę".
 
Kiedys byl taki kawalek Uderz w puchara, przerobiony na Ugryz suchara (czy cos w tym stylu). Teraz kolej na Wylej Ciechana :-)
 
:-)
ps.swoją drogą te stowarzyszenie zajebało skrót od szklanej szczęki też są SSS https://www.facebook.com/StowarzyszenieStopStereotypom?ref=hl :-)
 
Ciechan padnie, bo geje nie będą kupować, sprawa przesądzona. Wylej i więcej nie kupuj, ale najpierw kup żeby wylac LOL



P.Darkowi często coś proponują whisky... a jak szybko popił z białego kubeczka na samą myśl.



 
Cóż, jako oskarżony nie tak dawno o homofobiczną publicystykę, czuje się w tej sytuacji zobowiązany do zakupienia kraty Ciechana.
 
Back
Top