Tanio skóry nie sprzedam

A ja myślałem, że chodzi o Różala, krula tajboksu. Imo nie jest wcale takie złe. Może oswoi grażynki z myślą, że mogą o kaesbu gadać :D
 
Polski prank na miarę pranku Romana Atwooda z kołami od aut :) Brakuje mi tylko tego, ze Bartek wraca do ludzi i mówi im, ze to żarty. A nadal sądzę, że prank z pająkiem od Wardedgi i reakcje lduzi były w połowie ustawine.



https://www.youtube.com/watch?v=xPSxUxyS-Jo
 
bader_father.jpg
 
Polecam wczorajsze "tak, czy nie". Michalczewski, wychowanek zachodniej cywilizacji.



https://www.youtube.com/watch?v=PjlIQJyHG3c
 
Bosak nikogo nie masakrował, tylko odnosił się kulturalnie i na poziomie. Michalczewski sam się ośmieszał.
Ale ogólnie to myślę, że się zgadzamy.
 
Sprzedaz piwa Ciechan pewno wzrosnie, ale dalej "media" beda twierdzic ze protest poparlo duzo ludzi :D.



Darek zmienny jest, pedalskie torebki:



http://www.przegladsportowy.pl/felietony/dariusz-michalczewski,dariusz-michalczewski-o-reprezentantach-polski-w-pilce-noznej,artykul,187529,1,1080.html
 
Czemu oni w ogóle robią do okoła tego zamieszanie? Jak nie jakiś pederasta w Tak czy nie to teraz Tiger broniacy pederastów. Więcej pożytku by zrobiło gdyy sie o nich nie mówiło wcale, a tak ludzie widzą i jeszcze większy wstręt ich ogarnia.
 
Baba na maxa stronnicza, Krzysia dopuścić do głosu nie chciała i się czepiała, a Michalczewski który wypowiadał się jakby jebnął 0,7 Jim Beam'a i dostał ostry wpierdol zaraz przed programem, cały czas pierdolił to samo. Człowiek któremu się coś w głowie po przestawiało. Jak jego dzieci mają mieć inne podejście, skoro je tak, a nie inaczej wychowuje. Ja jak jego usłyszałem to kompletnie się załamałem jak można pierdolić takie kocopoły i nie mieć kompletnie pojęcia o tym co się mówi.
 
@Olos juz Ci tłumaczę:



Otóz w Polsce jest wiele nietolerancyjnych i zacofanych osób które nie rozrózniaja pedała od pedofila i pederasty właśnie. I żeby zdobyć głosy takich ludzi ktorych ma sie generalnie w dupie trzeba im sie przypodobać jawnie walcząc z "pedalstwem" samemu albo majac temat w dupie albo nawet gejem będąc jak św pamięci prezydent od kota alika lub pan hajder co odwiedzał pewne kluby w austrii a poglady głosił jakie głosił. Po zdobyciu takich głosów mozna sobie potem spac w sejmie lub europalrlamencie i miec wyjebane na wszystko i wszystkich. Gdyby komus zalezało na niepropagowaniu tej moralnej zgnilizny to by dali pedałkom i lesbom prawa do dziedziczenia majatku i decydowaniu o partnerach np w szpitalu i by było cicho tak ze nawet byś nigdy nie usłyszał o skrócie LGBT. wiem ze boisz sie gejozy strasznie bo twój tyłek jest w ciagłym zagrożeniu i czychaja na Ciebie na kazdym kroku ale zapewniam Cie ze sporo z ludzi których znasz i nawet nie podejrzewasz ma inne niz Twoje ( a moze takie same?) preferencje seksualne i nie dowiesz sie o tym nigdy. Wiele ciot pederastów i pedałów było papieżami, budowali Rzym, tworzyli najznamienitsze dzieła sztuki a samurajowie których jiu-jitsu tak sie teraz podniecasz lubili sobie od tylca pobzykac i to młodych chłopców właśnie. Tak ci to barwnie nakreślam równocześnie przepraszam jeśli Cie uraziłem, bo nic do ciebie nie mam i w pewnym sensie Ci współczuje i rozumiem.
 
Back
Top