Tanio skóry nie sprzedam

A spoko, nie do końca się obudziłem jeszcze, kurwa jakies 65h "wczoraj" nie spałem, i mam dziwne wrażenie, że dzisiaj nie jest środa, prawda? :-)
 
Jakos szczegolnie zabawna ta kolejna reklamowka KSW faktycznie nie jest, ale w porownaniu z poprzednimi najmniej zenujaca jak dla mnie.
 
Rzucam wyzwanie cohones - kto podczas gali w Szwecji zje ichniejszą bułke z kiszonym sledziem ten jest najtwardszym skurwielem tutaj:



https://www.youtube.com/watch?v=m-wQhSuf6mM
 
Ten chłop tam sam skoczył? Czyli chciał się zabić. Nie wiem co tam strasznego, wszak tygrys go nie rozszarpał.
 
Skoczył ? Chciał się zabić ? Puknij się w czoło, bo Twoje prowokacje na forum zaczynają być męczące mitomanie.
 
Ten chłop tam sam skoczył? Czyli chciał się zabić. Nie wiem co tam strasznego, wszak tygrys go nie rozszarpał.






Nie, on wskoczył tam, bo chciał zrobić zdjęcie z bliska. Taka jest oficjalna wersja. To był normalny koleś, tylko trochę przygłupi. Jak to tygrys go nie rozszarpał? Myślisz, że jak kłapnął szczękami go w kark, to mu go złamał? Nie wiem jaki jest nacisk szczęk tygrysa, ale chłop chyba jeszcze podkulał nogi jak go tygrys ciągnął.
 
Sorry, jak ktoś jest idiotą i przełazi przez barierki nad wybiegiem TYGRYSóW to dla mnie to jest dobór naturalny i zgadzam się z Wujkiem.
 
A ja pod filmikiem z dzisiaj widzę, że:



"Witnesses claim the barricade of the tiger enclosure was low and the boy slipped and fell into it."



Nie mnie oceniać, ale faktem jest że Wujek prowokuje od dawna i co w końcu zaczyna mnie irytować.
 
ostre. Na YT jest dalsza część, z jakiś wiadomości, jak tygrys taszczy już same zwłoki, ale nie będę wstawiał. Tak czy inaczej, po stronie tygrysa, winy oczywiście nie ma żadnej.
 
Pierwsze co uslyszlalem o tym wydarzeniu to bylo powiedziane, ze gosc chcial sobie samojebke zrobic z tygrysem. Pozniej, ze wpadl tam przez przypadek bo slabo zabezpieczone sa wybiegi.



Co nie zmienia faktu, ze tygrys to bestia. Nawet jak gosc wazyl te 60 kg to przeniosl go na luzie. Cos pieknego te duze koty
 
"Witnesses claim the barricade of the tiger enclosure was low and the boy slipped and fell into it."
Zobacz na tym filmiku jak kręcący się odwraca do tyłu. Były DWIE linie barierek przez które oni przeszli, żeby się zwiesić z murka i filmować.
 
Logan widzę że masz jakąś paranoję. I na siłę próbujesz kolejny raz zafundować mi bana, swoimi fantazjami. Przykro mi że czujesz się urazony że dałem ci bana na fejsie.

Facet jeśli wpadł to z własnej głupoty, nie raz byłem w zoo Polskich i Czeskich. I jakoś nie wpałem do wybiegu z dzikimi zwierzetami.

Żeby nie było wrzucam coś dla Prawilniaków którzy mają swoje bestie
49408a72-bd40-4298-adb5-4b255778b369_original.jpg
 
Logan widzę że masz jakąś paranoję. I na siłę próbujesz kolejny raz zafundować mi bana, swoimi fantazjami. Przykro mi że czujesz się urazony że dałem ci bana na fejsie.


Gdybym chciał to już dawno byś poleciał, a bana na FB mam w dupie. Pisząc o fantazjach ładnie się wstrzeilłeś, jak na typa który rozpisuje się jak to nie pracuje w kopalni i dowodzi ludźmi, a jedyne co w życiu przepracował to kilka miechów w Praktikerze.
 
Back
Top