Tanio skóry nie sprzedam

Widać moja praca na kopalni mi się śni :D Ale dobre żyj marzeniami o zbrojeniówce chorągiewo.



A co do praktikera to niezaprzeczam :D Pracowałem Polecam !
 
Typek wpadł tam przez własną głupotę. Tylko się zastanawiam gdzie w tym czasie podziewali się pracownicy zoo?
 
Glaby, powinni tego buraka oddac gdzies na badania genetyczne, do jakiejs akademii rolniczej czy coś. Moze to jakas nowa mutacja, a wtedy posadzilibysmy ich w pizdu, zaladowali na drzwi od stodoly i zbombardowali Rosję...
 
Zmieńmy temat ZOO i wymiany zdań panów wyżej :D



xlbqhpehqrufvpwfexfgphtybzcavwoivqlefhgdjvpiyhduartrfplpscoimemudmjedraxrbwtrlauvhzddwcgevmcsyqfjvemxyrjrvaetsyhctmffirhjdahfxet
 
Kiedys, w wakacje nudzilo mi sie ze znajomymi i stwierdzilismy ze jedziemy na obiad do Czech 100km od chaty. Skonczylismy w Zoo na 3h, z czego czesc to bylo pozowanie z tymi szatanami ;)
 
Spoko zoo, o wiele lepsze niż to w Chorzowie. Tylko parkowania przy cygańskich kamienicach troche nie pewne.
 
Z tego co ja pamietam, to parking byl jakies 50m od glownej bramy zoo, ale bylismy maluchem, wiec nikt sie nie martwil. Tam w tych okolicach polecam muzeum Tatry - designersko i technicznie mega pojazdy:)
 
Są 3 parkingi, niestety jak ja przyjechałem wszystkie były zawalone i nie było miejsc. Więc trzeba było szukać alternatywy. Gdzie to muzeum tatry możesz dac namiary ? Muzeum górnictwa tam podobno tez jest spoko, ale nie odwiedzałem z wiadomych przyczyn.
 
Jak koleś tam sam weszedł to trudno selekcja naturalna, głupi giną jako pierwsi, jak wpadł przypadkie czy nie wiem jak inaczej to szkoda chłopa
 
Mi też nie żal tego goscia. Rozumiem jakby ktoś go ta wepchnął, albo zmusił do tego. Ale jeśli pchał się samemu no to spotkał go przykry koniec. Tak czy inaczej straszna śmierć.
 
On wie coś, czego my nie wiemy? :D


Jutro bedzie, że robi przerwę w startach, a za dwa dni, ze wraca stary Piotrek i zabiera sie za treningi, ale trenuje tylko dla siebie :D



alaynaffaohxvqkmgbudfguloniwswqaudrgvwwtxfrdevhesptbarstrpkzsjmdxhdrzdqkfbgzprgtfddcdozclypfmwbntnfxspfpyjvzlsdzjquogjajhagankxj
 
@midern


Nie wiem po co wrzucać jakiekolwiek posty o nim. To jest chory człowiek, nie ma co poświęcać mu uwagi :) On zmienia zdanie przynajmniej 5x w tygodniu.
 
Ostatnio mialem ciekawa sprawe.Odwiedzila mnie moja mama z Polski.Gdy bylem w pracy, moja zona ,ktorej j.polski jest dosyc slaby "puscila " mojej mamie polskie piosenki ktore sciagnelem i ostatnio je sobie sluchalem.Jak sie mozna domyslec,byly to utwory BFF.



Jak sie dowiedzialem,mama ich nigdy nie slyszala i byla dosyc zszokowana,ze" cos takiego istnieje",a podobno disco polo lubi:-)
 
Kilka miesiecy temu (od 1:05):
https://www.youtube.com/watch?v=n8UE2FmqcB0#t=1m06s



To co ADBuster vs BGC o pas youtuba ? :D
 
Back
Top