"Sztuczna inteligencja" - temat jak najogólniejszy, by zmieścić wszystko!


Screenshot-2023-08-03-at-6.55.46-PM.png


LEVER to nowe narzędzie AI które przyśpiesza tworzenie kodu, zaawansowanych zapytań czy makrosów.

Jak ktoś jest zainteresowany, to proszę po testach wrzucić swoje opinie -

 

View attachment 74025

LEVER to nowe narzędzie AI które przyśpiesza tworzenie kodu, zaawansowanych zapytań czy makrosów.

Jak ktoś jest zainteresowany, to proszę po testach wrzucić swoje opinie -

Dobra, to dwie różne rzeczy - LEVER to podejście przedstawione na rysunku, a link to software zbudowany na gpt.
 
Naukowcy ze Stanforda sprawdzają, czy sztuczne kurwie potrafią się same skapnąć że mogą jakąś informację w inny sposób uzyskać, niż bezpośrednio w tym samym języku, który mu zaimplementowano...

"Agents trained with current meta-RL algorithms successfully generalize to reading floor plans with held-out layouts and language phrases, and quickly navigate to the correct office, despite receiving no direct language supervision."

No i niestety/stety kurwie wrzucone w symulację potrafią zorientować się i nauczyć lub "spojrzeć" inaczej na dany problem... Uczą się kombinowania... Są prawie jak Polacy! :jarolaugh:

 
Naukowcy ze Stanforda sprawdzają, czy sztuczne kurwie potrafią się same skapnąć że mogą jakąś informację w inny sposób uzyskać, niż bezpośrednio w tym samym języku, który mu zaimplementowano...
Kilka lat temu czytałem artykuł, że facebook coś kombinował i uruchomili jakieś swoje inteligentne boty w systemie, jednak szybko postanowili je wyłączyć, bo jedną z pierwszych rzeczy, którą zrobiły, było stworzenie nowego języka do komunikacji między sobą...

EC3222795DC2961599F7FC0B69E0241C8EC7293E
 
Kilka lat temu czytałem artykuł, że facebook coś kombinował i uruchomili jakieś swoje inteligentne boty w systemie, jednak szybko postanowili je wyłączyć, bo jedną z pierwszych rzeczy, którą zrobiły, było stworzenie nowego języka do komunikacji między sobą...

EC3222795DC2961599F7FC0B69E0241C8EC7293E
Chyba z 6 lat temu to było:
"Wykorzystując algorytmy nauczania maszynowego boty wytworzyły własny język, który pozwala im efektywnie się komunikować."
 
Zhejiang University, University of Washington, Microsoft Research Asia i Hong Kong University odpalają MovieChat - apkę bazującą na GPT ale w odróżnieniu od dotychczasowych projektów ta bazuje na długich filmach. Jak znajdę linka do apki to przetestuję.
 
Kurwa, osoby piszące teksty mają chatgpt, prawda?

To sprawdźcie sobie to... Mi robi dużo lepszą robotę pod kątem pracy z tekstem, niż chatgpt - zapewne przez poukładanie. Polecam.

Rytr - rozumiem, że nazwa od nazwiska twórcy?
 
Rytr - rozumiem, że nazwa od nazwiska twórcy?
Kurwa, brzmiało dziwnie i chwilę się zastanawiałem skąd ta nazwa, ale przegapiłem to, co pod latarnią... Cholera, to nie będę z tego korzystać. :rowerek:
 
  • Haha
Reactions: osk
Meta wypuściła kod źródłowy sztuczniaka tworzącego muzykę, dźwięk i coś z kodekami z wpisanych słów, AudioCraft. MusicGen, AudioGen i EnCodec to trzy modele tworzenia nowych dźwięków, muzyki, a to ostatnie to koder/ dekoder.



@szplin @Leto :roybelly:
 
OpenAI wypuszcza swojego bota, który będzie pełzał po sieci i uczył się po drodze. Wypuścili informację bo poprzednim razem ostro wkurwili ludzi, pozwalając gpt uczyć się bez informowania i zezwoleń.

Tym razem zezwoleń nie ma, ale za to poinformowali :crazy:

User agent token: GPTBot
Full user-agent string: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.0; +https://openai.com/gptbot)

User-agent: GPTBot
Disallow: /
User-agent: GPTBot
Allow: /directory-1/
Disallow: /directory-2/

Można wyłączyć dostęp do pewnych ścieżek, więc myślę że HP można wyłączyć spod jurysdykcji wszechwiedzących, co nie @Miskatonic @Dzihados? :robertmakeup:
 

No i takie działania oparte na sztucznej, czy właściwie przerzucone na sztuczną mają/dają najlepsze pole do popisu.

To my budujemy piaskownicę i wsypujemy piasek i kamienie, więc znamy temat, a sztuczna pozwala szybko analizować wzory, które widzimy i pokazywać dodatkowo niewidoczne schematy.
 

StableCode to wytrenowany na githubie sztuczniak, który ogarnia 80 języków programowania.

By nie generował zbyt wielu błędów to oprócz klasycznej nauki dostał sporą listę problemów i obchodzenia problemów.
 
Parę dni temu oznaczyłem Dzihadosa żeby miał podgląd jak robots.txt przerobić żeby sztuczniaki się nie panoszyły :neildegrassewhoa:
Roboty nie muszą przestrzegać tego co w tym pliku jest. Boty Google czy Bing pewnie to respektują, a reszta chińszczyzny czy inne szpiegi nie wiadomo.
 
Back
Top