"Sztuczna inteligencja" - temat jak najogólniejszy, by zmieścić wszystko!

Ale na jakiej zasadzie?
Że co AI będzie sterowało busem od stopa do stopa i jak będzie wydawać paczke?
Robot wejdzie na piąte piętro i zapuka?
Przecież 99% tych artykułów które wstawia tu krzak ma się nijak do rzeczywistości, chłop czyta nagłówki i wstawia pod wpływem impulsu jak nastolatek klikający w napalone mamuśki w okolicy.

Jakoś dziwnie rzadko widać te artykuły które mówią o realnych kosztach tego i o tym jaka to bańka :jarolaugh:
 
Przecież 99% tych artykułów które wstawia tu krzak ma się nijak do rzeczywistości, chłop czyta nagłówki i wstawia pod wpływem impulsu jak nastolatek klikający w napalone mamuśki w okolicy.

Jakoś dziwnie rzadko widać te artykuły które mówią o realnych kosztach tego i o tym jaka to bańka :jarolaugh:
Myślisz, że firmy chcą się przyznać do tego? Kilka takich artykułów wrzuciłem, jest ich po prostu promil w morzu potrzeb :jjsmile:

PS. Wrzucam tylko te ciekawsze teksty :lesnarhappy:
 
Myślisz, że firmy chcą się przyznać do tego? Kilka takich artykułów wrzuciłem, jest ich po prostu promil w morzu potrzeb :jjsmile:

PS. Wrzucam tylko te ciekawsze teksty :lesnarhappy:
No przyznać sie nikt nie chcę, każdy wie że to idzie w zła stronę i niedługo tokeny będą droższe od specjalistów ale żaden CEO nie powie ze to bez sensu bo będzie gorszy i mniej innowacyjny od drugiego Janka z którym gra w golfa.


Co do tych robotów poruszających sie po drogach jako kurierzy etc, to na razie jest abstrakcja totalna.
Wizja jak wszystkie inne, czy bliskie? Raczej wątpię
 
Ale na jakiej zasadzie?
Że co AI będzie sterowało busem od stopa do stopa i jak będzie wydawać paczke?
Robot wejdzie na piąte piętro i zapuka?
Dokładnie, bus z AI driverem plus cyborg do doręczenia. Wydaje się pieśń przyszłości, ale koszt jest póki co tylko dwukrotnie/trzykrotnie wyższy, a to przecież początek, ale nie robi przerw, nie musi pracować w określonych godzinach, tylko leci prawie 24h... Póki co pracuj, ale myśl o zmianie.
 
Dokładnie, bus z AI driverem plus cyborg do doręczenia. Wydaje się pieśń przyszłości, ale koszt jest póki co tylko dwukrotnie/trzykrotnie wyższy, a to przecież początek, ale nie robi przerw, nie musi pracować w określonych godzinach, tylko leci prawie 24h... Póki co pracuj, ale myśl o zmianie.
Takie coś nie pyknie.
U nas na paczkomaty by to przeszło ale dostawa do domu do drzwi do klienta - nie!
Jedyna opcja że jesteś informowany że kurier przyjechał i masz 5 minut na podejście do busa powiedzmy w celu identyfikacji i odebrania paczki. To tak... Ale to są zbyt leniwe kurwy żeby przeszło tutaj.
 
Takie coś nie pyknie.
U nas na paczkomaty by to przeszło ale dostawa do domu do drzwi do klienta - nie!
Jedyna opcja że jesteś informowany że kurier przyjechał i masz 5 minut na podejście do busa powiedzmy w celu identyfikacji i odebrania paczki. To tak... Ale to są zbyt leniwe kurwy żeby przeszło tutaj.
Jeszcze nie... Edward Warchocki wszedł do Sejmu, więc powoli i ten kamień się ugotuje. A paczkomaty to już bym testował w przypadku Brzoski i Inpostu, choć pewnie protesty będą... Oh wait, wszyscy na umowach zlecenie, jaka ulga, nie będzie komu protestować :tysoncoffe:
 
Produkcja serwerów AI i części do samochodów elektrycznych pod Wrocławiem? Ursula i Donek już sprawdzają zapisy negocjacyjne... :blebleble: :blahblahblah:

 
Jeszcze nie... Edward Warchocki wszedł do Sejmu, więc powoli i ten kamień się ugotuje. A paczkomaty to już bym testował w przypadku Brzoski i Inpostu, choć pewnie protesty będą... Oh wait, wszyscy na umowach zlecenie, jaka ulga, nie będzie komu protestować :tysoncoffe:
Ja też mam paczkomaty, także nie wiesz o czym mówisz
:roberteyeblinking:
 
Back
Top