"Sztuczna inteligencja" - temat jak najogólniejszy, by zmieścić wszystko!


"odpowiedzi wygenerowane przez sztuczną inteligencję sugerowały, aby użyć kleju w celu zagęszczenia sera do pizzy lub spożywać przynajmniej 1 kamień dziennie, argumentując, że zwierają one dużo witamin i minerałów."

:suchykarol:
 
Marblism.com
1000037166.jpg


To wrzutki z wykładu o automatyzacji na którym siedzę za firmowy hajs. Gość mówi że choć to brzmi jak oklepany slogan, to znaczna część ludzi będzie zmuszona do zmiany pracy.

Na szczęście dziś to nie aż taki problem, jak przed którąkolwiek rewolucją przemyslową wcześniej.


1000037167.jpg
 
Kurwa, jestem na szkoleniu a tu nagle wyskakują twórcy Bielika... Mówić im, czy nie mówić :juanlaugh:
 
Ok, więc zmiana narracji wzg Bielika - była lipa, bo bielik miał złe dane początkowe i musieli zmienić jego zasoby. Dodatkowo Bielik jest trenowany na książkach, a nie danych z sieci, w dodatku duża część jest na danych maszynowych, jeszcze z drukarek i maszyn więc maszyna będzie miała łatwiej.

Bielik będzie wypuszczony na wersjach, czyli jak GPT - kilka różnych wersji do różnych zadań.

Aktualny Bielik 7B pobił GPT 3.5 turbo na arenie.
 
Last edited:


O kurwa, ludzie od komiksów z pewnością mogą spać spokojnie. Nic się nie dzieje, sztuczna z pewnością nikomu nie zagrozi. Ni-ko-mu. :robertmakeup:
 
@Dzihados jak chcesz szkolenia z AI to łap tu za darmo, to są prawdziwi magicy od sztucznej, twórcy największego szkolenia w Polsce na ten temat. Tu darmowy kurs na temat agentów, czyli tego co w sztucznej najważniejsze.

 
Ależ u mnie w korpo jest ciśnienia na LLMy. Najmocniej szala przechyla się w stronę agentów, ale nie tylko. Webinary, portal, osobna zespół, konkursy dla całej załogi na pomysły itp. Kasa płonie, aż miło.
 
Back
Top