Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Postarajcie się ogarnąć to dzisiaj. Ludzie jutro będą w podróży / na ważeniu i innych pierdołach i nie będzie za dużo czasu na odsłuchanie audycji. Jestem ciekawy waszych typów, a kursy lecą w dół!
 
Po tym jak napisałem powyższy post było ok, a po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu się znów mam tak:
Bez_tytu_u.jpg
 
- Co sądzicie o komentarzu tej dziwnej TV?
- Czy reklamy w trakcie były aż tak potrzebne?
- Czy cytując forum Dominik "pozbawiony ksywki, ale umilający sobie życie tęczowym oglądaniem Ankosu pieprząc brednie " Durniat serio widział to o czym mówił w poprzedniej Szczęce? Nic się kurna nie potwierdziło?
- Janek był chory czy nie udźwignął presji?
- Moroz i Fabiński - znalezieni w ostatniej chwili, najlepsi na gali?
- Bandel, Badurek, Omielańczuk? Wylotki?
- Mamy renesans CroCopa?
 
-kilka słów na temat rzekomej współpracy UFC z PLMMAF
-sportowa ocena gali UFC Kraków
-największe rozczarowanie oraz największe zaskoczenie gali
-co mówioono w kuluarach na temat gali przed w trakcie i po evencie ? Ludzie z UFC byli zadowoleni czy raczej mieli mieszane uczucia?
 
- najslabsza gala UFC w Europie?
- jak oceniacie dochod z bramki? 720,000 $ Dla porownania dochody z reszty eventow zorganizowanych w europie
UFC 38 - brak danych
UFC 70 - $2,6 million
UFC 75 - $2.7 million
UFC 80 - $1.25 million
UFC 85 - $2,92 million
UFC 89 - $1.25 million
UFC 93 - $1,3 million
UFC 95 - $1 million
UFC 105 - $2 million
UFC 120 - $2,560 million
UFC 122 w Niemczech - $600,000
UFC 138 - $1,5 million
Gustafsson vs Silva - $2,23 million
Struve vs Miocic - $970,000
Mousasi vs Latifi - $2,710 million
Barao vs McDonald - $1,3 million
Munoz vs Mousasi - $1.5 million
Nelson vs Story - $1.1 million
McGregor vs Brandao - $1.4 million
Gustafsson vs Johnson - $3.1 million
 
1. Czy zgodzicie się, że Yaotzin Meza miał nieporównywanie większą i lepszą pomoc narożnika ze strony trenera i Hendersona i że to mogło mieć duży wpływ na wynik walki ze Stasiakiem?
2. Jak ustosunkujecie się do punktacji walki Lebout vs Moraes - dla mnie dość czytelnie Francuz wygrał 2 pierwsze rundy.
 
Kwestia teleportowania zawodników do octagonu - czy będzie to częstsze zjawisko, czy jednorazowe?
 
1.Obiektywna (niekolezenska) ocena wystepu Polakow, co zawiodlo, ktorzy z nich do zwolnienia, jak widzicie pozycje pozostalych Polakow(top15, srodek stawki, ogony).
2.Jest mozliwe ze Graba ma sie bic na gali w Glasgow. Czy wiecie cos wiecej?/Jak widzicie jego szanse na tle dywizji ciezkiej
 
@Tidzej, zrozumiałym będzie, jeśli nie znajdziecie czasu na M-1, choćby dla oceny występu M.Wiencka. Jednak w razie czego...
Przy okazji pojedynku Buchingera z Sarkerovem powraca kwestia faulowania poprzez łapanie siatki/lin przy obronie obaleń. Wiadomo, schodzenie po nogi jest zarówno ryzykowne, jak i "kosztowne energetycznie". Dlatego też faule takie nierzadko znacząco wpływają na wynik walki.
Nie chcę powracać do dyskusji, czy w takich sytuacjach odjęcie punktu jest adekwatną karą. Zastanawiam się jednak nad tym, w jakiej pozycji sędzia powinien wznawiać pojedynek po przerwaniu go celem upomnienia/ukarania zawodnika faulującego?
Zdaje się, że V.Korneev po sytuacji gdy Ivan - kilka razy pod rząd zresztą, nie wiem dlaczego sędzia ograniczył się tu jedynie do upomnienia - wspomógł się chwytaniem lin, wznowił walkę na środku. Nie powinien tego zrobić w pozycji, w której przerwał - tzn. gdy Aliyar miał wybraną nogę przeciwnika?
Jakie są standardy/przepisy panujące w tej kwestii? Czy decyzja sędziego jest zależna od zaawansowania techniki w momencie faulu? Czy nie byłoby sprawiedliwie karać faulującego poprzez kładzenie go na plecy i wznawianie akcji z przeciwnikiem w gardzie?

EDIT: Jakby co, walkę można obejrzeć TUTAJ - drugi klip od góry. Konkretna sytuacja od ok. 9 minuty.
 
Last edited:
Czy w następnych szczenach przed walką Janka nadal będziecie opowiadać jaki z niego zwierzak atleta i materiał na mistrza czy lekko odpuścicie?
Czy wg was "ucieczka Claudii" przed kontrolą antydopingową sprawi że Joanna dostanie kogoś innego w najbliższej walce w obronie pasa czy będzie musiała poczekać aż Gadelha zawalczy raz z kimkolwiek i potem po wygranej dadzą ja do Asi ale pod koniec roku?
 
Ocencie jeszcze wstepnie szanse Marcina z Brooksem.
Opowiedzcie jak wygladalo UFC od kuchni np.w hotelu. Kto sie okazal najbardziej sympatyczny,kto najwiecej balował,komu sie bardzo Krakow spodobal itp ;)
 
Ocencie jeszcze wstepnie szanse Marcina z Brooksem.
Opowiedzcie jak wygladalo UFC od kuchni np.w hotelu. Kto sie okazal najbardziej sympatyczny,kto najwiecej balował,komu sie bardzo Krakow spodobal itp ;)

Spokojnie, jest kilku kandydatów do medalu Pawła Słowińskiego "Cieszę się, że jestem w Polsce".
 
Na gali było to jeszcze niemożliwe, bo ograniczał mnie kontrakt, ale jak tylko uwinę się z zaległościami, na pewno podzielę się wrażeniami - a jest czym. Może być forma audio, może artykuł ;) Jak macie jakieś konkretne pytania to śmiało.
 
Back
Top