Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Gdyby Rocksi płacili jak BatSafe to blog by się pojawiał u nich.

Cały hajs idzie na nowe fury.
11052525_10153981733604041_2089604700374575183_n.jpg
 
Będzie coś przed KSW31 ? Wiem, że dopiero poniedziałek, ale może już macie coś zaplanowane?
 
Będzie na pewno odcinek zapowiadający KSW 31. Nie wiem czy uda się nam wypuścić jeszcze coś podsumowującego Filipiny w międzyczasie bo wszyscy zarobieni.
 
Za dużo do ciekawej dyskusji na temat Filipin nie ma, także osobiście wolałbym obszerny preview KSW i UFC. Najlepiej nie w sobotę :crazy:
 
Czy nikt w mmarocks.pl nie zdaje sobie sprawy z tego ,że jeśli wypuszczacie SSS przed KSW tak poźno to część osób po prostu nie będzie miało kiedy jej odsłuchać przed galą? Po gali już to już nie to samo przecież. Od roku 2009 słucham kazdej SSS , ale dopiero od niedawne te przed KSW maja takie opóźnienie. Apeluje o wcześniejsze wydawanie tej specjalnej SSS.
 
Czy nikt w mmarocks.pl nie zdaje sobie sprawy z tego ,że jeśli wypuszczacie SSS przed KSW tak poźno to część osób po prostu nie będzie miało kiedy jej odsłuchać przed galą? Po gali już to już nie to samo przecież. Od roku 2009 słucham kazdej SSS , ale dopiero od niedawne te przed KSW maja takie opóźnienie. Apeluje o wcześniejsze wydawanie tej specjalnej SSS.
Z jednej strony się zgadzam, z drugiej strony po ważeniu obraz jest najjaśniejszy, a wiadomości najbardziej aktualne.
 
Panowie dajcie znać kiedy będzie. Czekałem z wieczornym spacerkiem na SSS, ale nie wiem, czy to ma sens :) @Tidzej
 
Last edited:
:lol:
Po gali obraz bedzie jeszcze bardziej klarowny.
Gdzie ta Szczeka ?
No fakt :lol: przesadna klarownosc to też przesada :) ja przedluzam wieczorny spacer jak tylko mogę. Co ja jestem Korzeniowski? Przesluchalem wszystkie wywiady i teraz słucham audycji radiowej o igrzyskach europejskich w Baku. WTF?
 
@Tidzej, pochylcie się proszę nad punktacją pierwszej rundy w walce Szymka z Iro.

Czy naprawdę można powiedzieć, że reprezentant GBŁ wygrał ją zdecydowanie (vide @jurasmma na wizji)?

Co najmniej połowę rundy walka toczyła się w parterze po obaleniach Szymka, z nim u góry. Jednak większość tego czasu to Maciej atakował, spychając Kamila do defensywy.

Stójka IMHO również delikatnie na korzyść Irokeza. Kamil szedł do przodu i wyprowadzał ciosy, ale celnie trafił może ze trzy razy.

W takim razie czy dopychanie do siatki i kolana na uda wygrywają rundę? Bo w kliniczu ciosów na głowę obaj zmieścili tyle samo.

Osobiście na żywo punktowałem dla Berserkera, po powtórnym obejrzeniu runda wydaje mi się remisowa. Choć zgadzając się z duchem, w jakim punktowano dla Asi walkę z Gadelhą (pewnie przesadne porównanie, bo jednak stójka nie była tak wyraźnie na korzyść Jewtuszki) wciąż jestem skłonny przyznać 10-9 zawodnikowi ze Szczecina.
 
Postuluje debate nad grafika audycji, Andrzej dzis to juz nie ten sam Andrzej co kiedys. Sam nie wiem jak do tego doszlo, ale to fakt. Pytanie: Jest szansa na zapowiadane Podsumowanie Reporterskie po KSW ?
 
Postuluje debate nad grafika audycji, Andrzej dzis to juz nie ten sam Andrzej co kiedys. Sam nie wiem jak do tego doszlo, ale to fakt. Pytanie: Jest szansa na zapowiadane Podsumowanie Reporterskie po KSW ?

Podsumowania nie będzie. Nad zmianą grafiki myślałem już od kilku tygodni i chce mieć coś przygotowane na 300 odcinek.
 
Podsumowania nie będzie. Nad zmianą grafiki myślałem już od kilku tygodni i chce mieć coś jeszcze na 300 odcinek.
Zmiana przy okazji okraglego wydania to swietny pomysl, do tego jeszcze najlepiej udzial @defthomas -a. Szkoda, ze nie bedzie podsumowania. Sopot jednak wciaga :)?
 
Utwór Narkuna na zakończenie Szczęki? Chyba sobie chłopak na to zasłużył. Drwal przegrał, Reljic przegrał, Graham przegrał, Vegh przegrał. Lipa straszna na tym KSW.
 
Back
Top