Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Jakiś komentarz do Brazylijskiego kabaretu w KSW? Simon zlewa ciepłym moczem, Andrade walczy na tydzień przed w Rosji i zostaje skończony przez TKO, co dodatkowo wygląda na jakiś uraz.
 
Szczena będzie w tym tygodniu (jeżeli nie wydarzy się coś niefajnego, co pokrzyżuje plany). Jeżeli mogę zdradzić to podobnie jak przed ostatnim KSW - będzie osoba o tym właśnie wydarzeniu, i osobna o pozostałych wydarzeniach. Tak więc polecam uzbroić się w cierpliwość ;)
 
@Wojsław



Prośbe o odniesienie się do walki King Mo - Rampage .



Chodzi mi o punktacje. Czy to był zwykły wałek ? , czy faktycznie King Mo obalajac ale nic nie robiac mogl przegrac poniewaz w stójce Rampage był bardziej aktywny .
 
Na tym filmiku z insta Piotrka wszyscy wyglądają jakby mieli zdrowo wyjebane na wszystko łącznie z Pawłem, który mówi tak jakby czytał z kartki tekst który go nie interesuje i jakby mu się nie chciało tego robić :D #beka
 
Osboste odczucia co do Invicty-myślicie ze ta organizacja padnie w tym roku? cały czas przekladają galę.
 
@Przemek,Invicta szuka obecnie partnera telewizyjnego.Chodza plotki,ze juz jutro sie wszystkiego dowiemy(w jutrzejszym Inside MMA Shannon Knapp jest brana pod uwage jako gosc specjalny)
 
Jako że moje pytanie zostało bez odzewu z pewnym topiku, więc je ponawiam tu :



Skoro według was (co było powiedziane w Szklanej) Sobotta nie może być w rankingu POL bo nie trenuje w POL i nie mieszka tu, to na jakiej podstawie w rankingu jest Maciejewski ? widzę pewną niekonsekwencję ...
 
Back
Top