Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Tylko jedna rzecz może być smutniejsza od przeczytania w czwartek, że szczena we wtorek - przeczytanie w środę że szczęka we wtorek :P
 
i tu się mylisz, bo wyobraź sobie taką sytuację, że we wtorek dowiadujesz się, że szczęka będzie w następny wtorek:-)
 
tumblr_mgupcvg8kO1s3xk79o1_500.gif
 
Jest jakaś szansa na reupload 154 epizodu Szczęki? Zdaje się, że player nie działa już od jakiegoś czasu, podobnie jak link do mp3.


Z góry dzięki!
 
Czemu nie wrzucacie SSS np na youtuba? Nie było by problemów ze ściąganiem czy odtwarzaniem a do tego myśle że byłby większy zasięg.
 
UFC różnie podchodzi to podbierania swoich materiałów. Jak widać na przykładzie highlightów nie są na to aż tak cięci. Z drugiej strony sama walka na yt nie przyjdzie, w momencie blokują. Ciekawa polityka



Treści muzyczne to co innego, wiele razy miałem sytuacje, że blokowano mi wrzucony materiał z tego względu, że wystarczyła kilku sekundowa wstawka muzyczna i od razu pojawia się adnotacja o naruszeniu praw autorskich. Czasem wystraczy kliknąć ok i pojawia się taki o wpis "Treści stron trzecich zostały przez Ciebie zatwierdzone" Innym razem automatycznie filmik jest usuwany



Przykład z dzisiaj



http://imgup.pl/di/A5XK/sfdsfsdfdsf.jpg
 
nie lepiej odpuścić końcową piosenke, albo dawać tylko link do niej na końcu audycji a mieć to wszystko elegancko w 1 miejscu niż ciułać się z tym wujowym playerem, nie mieć archiwum, a za to mieć tylko piosenke na koniec :-)
 
nie lepiej odpuścić końcową piosenke, albo dawać tylko link do niej na końcu audycji a mieć to wszystko elegancko w 1 miejscu niż ciułać się z tym wujowym playerem, nie mieć archiwum, a za to mieć tylko piosenke na koniec
lol.gif


+1
 
nie lepiej odpuścić końcową piosenke, albo dawać tylko link do niej na końcu audycji a mieć to wszystko elegancko w 1 miejscu niż ciułać się z tym wujowym playerem, nie mieć archiwum, a za to mieć tylko piosenke na koniec
+2

Do tego YT jest dostępny wszędzie tam gdzie masz neta. A tak zapomnisz zgrać SZSZ przed wyjściem do roboty i dupa zbita :/
A końcowej piosenki i tak rzadko kiedy słucham.
 
każdy kocha piosenki DJ-a TJ-a, ale jeżeli to miałoby uprościć odsłuch, pobieranie, być może także dało by to większy zasięg szczęk oraz automatycznie tworzyło by archiwum to chyba warto to przemyśleć.



a tuba być może ssie, ale jest do tego dostęp zawsze i wszędzie z każdego urządzenia typu telefon, tablet czy cokolwiek innego, nawet pewnie nowe miksery i lodówki mają z tym połączenie
 
Nie uwzględniacie tylko jak długo uploadowałoby sie 90 minutowe video (albo dłuższe jak to bywa po KSW).
 
No to mmaoctagon mają lepszy transfer w takim razie ;-)



A tak powaznie, ile ma taka szczena? około 100 MB , to serio tak długo to się na YT wgrywać będzie? Zresztą dotychczasowy upload też do najlepszych nie należy - bez urazy, więc co za różnica? :-)



Ps. No chyba że pisząc video, masz na myśli serio video , a nie uvideowione audio - to zmieniałoby faktycznie postać rzeczy
 
Mam pytanko do Tidżeja takie techniczne i wynikające po prostu z mojej ciekawości wrodzonej :) Na długo przed nagraniem ogarniasz scenariusz Szczęki? I czy masz go gdzieś rozpisanego czy jest ogólny zamysł i potem z głowy leci już? :)
 
Różnie to bywa w zależności od tego kiedy obejrze "danie główne" danego weekendu ale na ogół w niedzielę zaczynam formować jakieś luźne wnioski do poddania pod dyskusje, czasami jak mam wyjątkowo błyskotliwy dzień wiem co chce wrzucić do intro. Ale z drugiej strony w połowie przypadków scenariusz kończę jak już wszyscy są połączeni na Skype :p.
 
Na ile sądzicie, że Grabowski podłożył się Tyburze? Lepiej przegrać niż pakować się w tytuł i obrony pasa w Rosji w perspektywie walk w UFC.



Na ile lepszym zawodnikiem jest Tybura?



Najman i Kułak z kim w Częstochowie?



Drwal z Mamedem? Prawda?
 
Back
Top