Szklana Szczęka - pytania, propozycje

W przyszłym tygodniu mogą omówić podane wyżej tematy ;) Nie ma UFC, to nie ma co zapowiadać (Bellator ? :D )
 
Na bellatora to TJowi wystarczą 2 minuty i to jeszcze sobie w tym czasie zrobi drzemkę :p
 
wkurwia mnie ta olewka na Bellatora! Przecież tam są bardzo często dużo bardziej emocjonujące pojedynki niż w UFC.
 
Kurde,goście robią kawał świetnej roboty,poświęcają swój czas,aby nagrać coś dla nas,a przyjdzie jeden z drugim i się srają o wszystko.Za dużo żartów,za mało bellatora,za krótka szczęka.Idź nagraj swoją audycję,mów tam jak długo chcesz,o czym chcesz.

Rozumiem prośby o dłuższe rozpracowanie jakieś tematów,i przecież po to jest ten temat,aby podrzucić pomysły,ale wyjeżdżać że wkurwia mnie to i tamto,serio ?
 
@ProPag


Wejdź do "koncika Bellatora" od Kaczki i tam sobie działaj.



Ups, zapomniałem, że jesteś kolejnym alterego w/w pana...przynajmniej tak to wygląda ;)
 
Navalha, ale akurat coś w stylu Szczęki userów byłoby fajne, aczkolwiek ktoś musiałby się zdecydować, żeby to poprowadzić.
 
Na pewno ! Im więcej tego typu inicjatyw,tym lepiej dla nas,fanów.
To co pisałem,tyczyło się wsiurskiego podejścia uzytkowników typy Propag.

Cohones Show ? Kto chętny to poprowadzić ? ;)
 
Nie wiem czy poprowadzić, ale chętnie bym wziął udział w czymś takim. Nie mam za dużo znajomych znających się na MMA w podobnym stopniu co forumowicze, także jakby co to ja się piszę ;). Mikrofon mam całkiem spoko, podobno dobrze mnie słychać :D.
 
Dobra opcja podbijam, tym bardziej, że userów jest sporo, skład mógłby być dowolnie modyfikowany przez co mielibyśmy pokaz kompletnie różnych poglądów momentami. Podbijam ten pomysł.
 
Na pewno akcja z takim "Cohones Show" przyjmie się, jeśli będzie ona wypuszczana dość regularnie, a występować w niej będą userzy, którzy jakiś posłuch tutaj mają ;)
 
Tylko pamiętajcie o takich artystach jak Kaczka i Szpila bo mogą sporo wnieść ( rankingi SzpilkoKaczkodoga itp ) oraz wiele humoru.
 
to Szczena będzie jeszcze nagywana ? Myślałem, że ten cykl to już historia. Zawsze był odłuch przed galą UFC, a teraz to po i w sumie przed, bo jak ktoś zauważył, niedługo to galę UFC będziemy mieli codziennie. W każdym bądź razie dobrze byłoby wiedzieć w który dzień tygodnia Szczena będzie REGULARNIE do ściągnięcia.
 
Drogie alter-ego Kaczki, tudzież drugi psychofanie Bellatora na forum.



Nigdy nie będzie dnia, w którym Szczęka będzie REGULARNIE do ściągnięcia bo wszyscy mamy inne zadania w tygodniu czy inne wypadki losowe i jakoś trzeba znaleźć czas, żeby nie tylko obejrzeć ten natłok walk ale też się na te dwie/trzy godziny zebrać i to nagrać.
 
Widzę,że niektórzy żyją w przekonaniu,iż płacą za Szczękę jakiś abonament. Obawiam się,że ktoś was wmanewrowal i was okrada. Audycja jest dostępna za darmo.
 
Spekulacje nad tym, gdzie odbędzie się następna gala KSW, która już w planach w lipcu i czy zobaczymy na tejże gali jakąś walkę o pas bądź kto by miał zawalczyć w walce wieczoru.
 
Back
Top