Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Drogie alter-ego Kaczki, tudzież drugi psychofanie Bellatora na forum.



NIE TRAFIŁEŚ...



ale cieszę się, że to czytasz. Pozdrawiam.
 
Można wiedzieć kiedy, tak przypuszczalnie nowa szczena?



Rozumiem, że pewnie wszystkich tematów nie poruszycie, bo zaległości spore, ale te ważniejsze walki z wcześniejszych gal, Nelson-Nogueira, Bisping-Kennedy i co dalej z Omielańczukiem
 
@GLF, źle tłumaczone teksty bez źródeł (całkiem inne konteksty), nieaktualne zdjęcia (np. "Miesha w formie przed walką z Rondą" i zdjęcia sprzed 3 lat) i inne pierodły. Choć nie mówię, że niczego nie robią dobrze, bo są czasem dobrye wypowiedzi.
 
Odpaliłem z ciekawości jak im to wyszło ale gdy usłyszałem, że na pierwszy ogień idzie walka Bonusa z Michalczykiem to dałem sobie spokój...



Wystarczy mi stara sprawdzona dobrze robiona SSS.
 
A ja posłucham, przewinąłem ten pierwszy niepotrzebny temat. Wiadomo, to nie jest SSS, natomiast warto posłuchać inny punkt widzenia nt. podsumowana ufc on fox 11 i szans Werduma z Cainem
 
Ja właśnie słucham, uważam, że SSS obroni się sama, bo po prostu nie ma w Polsce bardziej kompetentnych osób do robienia takich rzeczy, bardziej lajtowa alternatywa też może się obronić. Jestem już na piątej minucie, sporo banałów i nie wiem tylko po co ta muzyczka w tle, ale jestem pozytywnie zaskoczony i chyba przesłucham do końca.
 
Wrzucajac to pisalem o konkurencji raczej z przymrozeniem oka. Zastrzezen mozna miec cale mnostwo, ale ja zawsze chetnie poslucham czegos poza Szklana. Ponadto jesli posluchac pierwszych edycji tego sztandarowego podcastu, to przeciez tez nie od razu wszystko bylo idealne.
 
Początek nie najlepszy, dyskusja o freaku zbyt długa, potem jednak było lepiej. Nie będzie to pierwszy podcast do regularnego odsłuchiwania na mojej liście, ale chętnie zaglądał aby zobaczyć, czy i jaki progres chłopaki zaliczą.
 
@Mateusz Smoter, wydaje mi się, że w ogóle pierwszy raz o tym słyszę... MMA Octagon pewnie kiedyś odwiedziłem, ale nie sądziłem, że wciąż żyją.



@Midern, dzięki. To rzeczywiście, złe świadectwo, ale podcast to inna bajka.



Przesłuchałem i jestem zdania, że całkiem pozytywnie to wyszło, zwłaszcza jak na pierwszy raz.



Myślę podobnie jak EXSite i VaeVictis. Dodatek do Szczęki się przyda, inny punkt widzenia (zwłaszcza, że Venom i Tidżej w większości spraw się zgadzają).
 
Nie wiem, czy to miejsce na podcast konkurencji (jaka by ona nie była), zwłaszcza, że NAPRAWDĘ FAJNY! Szczególnie kolo z USA sporo ciekawych info zapodał. Mi sie podobało.



A tak w ogóle: kiedy ta nasza stara, dobra szczena będzie?
 
Stary, jest poniedziałek rano. Naprawdę musisz zaczynać tydzień od irytowania innych ludzi?


:-)







A ja jestem ciekaw jak redakcja widzi powrót Arlovskiego do UFC. Top 10 jest wg was w zasięgu?
 
co do materialu od mmaoctagon to moze ja jakis stary jestem ale nie pasuje mi bluznienie podczas audycji, nawet tak niszowej (co innego Wojsław i jego " kurwa, wyjechał" ).

Oczywiscie teksty typu : ufc ma Polskę w dupie, walka byla do dupy, pozdro 600, propsy, mega zajebiste rozumiem ze draznia moje ucho ale to dlatego ze nie jestem w wiekowej grupie docelowej odbiorcow :(


Jak na pierwszy podcast to nie jest zle, nawet bez problemow jakosciowych sie odbylo. Czekam jednak na jedyna i niepowtarzalna Szczene :)

BTW zdzwila mnie wymowa nazwiska Browne, bo jednoznacznie przypomina mi zakalcowate ciasto czekoladowe :)
 
Fresh, nie jesteś jedyny, gdy usłyszłałem,że rozmowa zaczyna się od Bonusa i "pozdro 600", to miałem wyłączyć, ale że jestem cierpliwy, to przewinąłem kawałek, gdy okazało sie że w 10 minucie dalej jest rozmowa o tym pajacu wyłączyłem. Na minus również podkład, albo dyskusja albo muzyka, widać nie mam podzielnej uwagi. Na plus można powiedzieć, że ludzie o noralnych głosach i sprawnie się wypowiadają.
 
Back
Top