Szklana Szczęka - pytania, propozycje

W miarę możliwości proszę o przybliżony czas opublikowania kolejnego epizodu. Mam jeszcze kilka setek MB do wykorzystania i nie wiem, czy opłaca mi się je oszczędzać na Szczękę. Pzdrwiam.
 
Specjalny epizod o KSW będzie za kilka godzin. Tradycyjna szczęka o UFC 171 i innych późnej w tygodniu.
 
@WOJSŁAW



Prośba abyś w SSS wypowiedział się na temat punktacji walki Materla-Silva i jeśli można o tym jak ty punktowałeś i inni sędziowie tą walkę.



O DQ Anzora to chyba nie muszę wspominać.
 
Porczyk - Iryna Shaparenko

Kowalik na Twitterze:
Czy to przebiło walkę Slotty z Makowskim z Wrocławia sprzed lat?

Prosilbym o wypowiedz kazdej osoby, ktora bedzie brala udzial w nagraniu Szczeki po KSW.
 
Czy po tym co widzieliśmy na KSW 26 w wykonaniu Michała, Cipek powinien dalej dążyć do UFC czy na jakiś czas te ambitne plany odłożyć?
 
Kto waszym zdaniem rozwinął się w MMA lepiej: Różal czy Pudzian? Oraz czy po takim występie jaki dał Różal, powinien zakończyć waszym zdaniem kariere?
 
Czy Iryna Shaparenko to "najdziwniejsza" zawodniczka jaką widzieliście ? Chodzi mi o to, że przed galą prezetowała się jak modelka na wybiegu (gesty, zachownie, uśmieszki), a w walce zmiana o 180 stopni czyli totalna cepeliada, granitowa szczęka i nie odpuszczanie nawet jak miałą z japy kotleta ? Wyglądało jakby co tydzień po monopolowym biła się z menelami! Coś niesamowitego... Gdyby popracował nad nią jakiśsztab trenerski, to KSW miało by turecką.... tfuuu ukraińską Gine Carano :)



Iryna Shaparenko GOAT !!!
 
Pytanie: moze mnie redakcja pozzrowic na lamach szczeny, gdzies w okolicach slawetnego momentu Bellatora?
Jaki mecz tym razem orowadzacy oglada w trakcie szczeny
Kiedy szczena?
 
Czy Iryna Shaparenko to "najdziwniejsza" zawodniczka jaką widzieliście ?



Podobny kaliber co mistrz Kalaki :)



Czy według Was, można cokolwiek powiedzieć o potencjale Michała Andryszaka na podstawie tej walki czy jednak specyfika rywala sprawia, że cieżko wyciagać jakieś wnioski. Chodzi mi o to czy fakt zmiany polityki "brania walk" może sprawić, że mocno zamiesza w polskiej i europejskiej wadze ciężkiej?
 
Niekoniecznie Szsz, ale co myślicie o tym, żeby do rozpiski gali dodać czas rozpoczęcia gali?
Niby marginalna sprawa, ale czasem są gale, które się zaczynają o 2:00.
 
Czy sędzia przerwał walkę za szybko w pojedynku Różala z Nickiem?? Czy Grechico i Sowiński powinni teraz zawalczyć ze sobą o pas w kategorii piórkowej???
 
Generalnie fajnie gdybyście zrobili analizę tych decyzji sędziego które na gali KSW 26 nie byłby oczywiste. Nawet nie chodzi mi o podważanie ich tylko o wytłumaczenie dlaczego taka decyzja a nie inna.
 
Back
Top