Szklana Szczęka - pytania, propozycje

czy KSW powinno doprowadzić do rozdania pasów w każdej z wag jak najszybciej?



czy mają wgl te pasy jakiś sens i wartość?
 
Dlaczego red. Kowalik wciąga brzuch przy wywiadach?



Jak blisko Różal jest od zakończenia kariery? Czy stan jego zdrowia pozwoli mu na walkę z Nastulą?



Słowiński wyleci z KSW?



Czy Anzor podobnie jak 3/4 czeczeńców trenujących w Polsce ma problemy z dyńką? Czy to po prostu wypadek przy pracy lub zbytnia ekspresja? Kornik wyglądał jakby celowo nastawiał się na takie rozwiązanie. Czy dla niego kariera w 66 kg nie jest zbyt dużym wyzwaniem?



Czego Borek nie robi podobnie jak Rogan wywiadów z dwoma zawodnikami po walce?



Sędzia ringowy z walk Słowiński-Longer i Azhiev-Kornik nie powinien dostać ochrzanu za werdykty? Za wcześnie nie przerwali walki Różala?
 
Pytania o KSW:



1. Przyszłość Porczyk w KSW, czy jest szansa by zawalczyła z dziewczyną, która potrafi walczyć?



2. Andryszak vs. Słowiński - proszę o omówienie reakcji sędziego



3. Czy KSW obroniło się komercyjnie bez walk freaków? (nie licząc Porczyk)



4. Jakie są szanse, że Różal kontynuuje karierę w MMA ?



5. Jak widzicie przyszłość Jaya Silvy w KSW ?



6. Czy Kornik powinien teraz dostać walkę o pas ? Jak tak, to z kim ? Może Grecicho ? A może to Anzor jest bardziej odpowiednią osobą na titleshota? W końcu dominował, więc walka lepiej się sprzeda z jego udziałem.



7. Czy Paweł Słowiński powinien pożegnać się z KSW ?



8. Czy Nick Rossborough powinien teraz zawalczyć z Walusiem ?



9. Czy Goran Rejlic teraz zawalczy ze Zwickerem ? Czy taka walka ma sens i czy powinna być o pas ?



Pytanie o UFC:



1. Czy Sonnen będzie na TRT w walce z Wanderleiem?
 
Czy widzicie sens ewentualnych występów Michała w UFC?



Materla, ze swoją słabą obroną i mocno średnimi zapasami chyba nie zawojuje najlepszej organizacji na świecie, a w jego wieku wyjazd, dwie- trzy walki i zwolnienie chyba sie nie kalkuluje.



W mojej opinii 3 pojedynki ze słabym Silvą pokazały, ze jego miejsce jest w KSW gdzie daje emocjonujące walki, jest doceniany jako gwiazda i szanowany za waleczność przez kibiców.
 
@up



Mam odpowiedź na Twoje pytanie.



1369903235Krylov.jpg
 
Martin na tweeterze pozytywnie wypowiedzial sie o ewentualnej walce Walus vs. Slowinski - o przetrwanie w KSW, a co Wy na ten temat ?
 
@Marcin



Nikita jest tam, żeby być...



Michałowi chyba nie o to ewentualnie by chodziło.



A moje pytanie zwiazane jest z oceną jego szans na osiągnięcie np TOP 10 kategorii, ktore sam oceniam jako znikome
 
A moje pytanie zwiazane jest z oceną jego szans na osiągnięcie np TOP 10 kategorii, ktore sam oceniam jako znikome


I dlatego, że nie ma szans na TOP 10 nie ma iść do UFC? W takiej sytuacji to nie ma sensu wysyłać tam żadnego Polaka, bo o którym można powiedzieć, że ma na to szanse? (pomijam sprawę Mameda).
 
Z całym szacunkiem ale nie chce juz ogladac pana Słowińskiego na KSW, Waluś niech zawalczy z Włodarek/Andryszak
 
Michał powinien iść do UFC jak najszybciej (jeżeli będzie miał okazje oczywiście), ze swoim stylem walki może bardzo dużo bonusów zarobić, a wiemy dobrze jak ogromna jest to kwota. Nie osiągnie top10? a czy każdy musi być top10? Zobacz ile Lauzon dostał bonusów w zyciu, kasy zarobił, dał rozrywki kibicom...
 
Michał woziłby się w Ferrari Danki po Vegas, taki z niego gość, a w samym UFC ze swoim stylem walki i osobowością byłby nie do ruszenia nawet po 8 porażkach
 
Back
Top