Szklana Szczęka - pytania, propozycje

1. Czy w Europie funkcjonuje ppv podczas gal bokserskich czy MMA? Jak tak to w jakich krajach, czy są to incydenty czy codzienna praktyka ile to kosztuje i dlaczego tak drogo?



2. Jak sądzicie, czy możliwe będzie wykupowanie zawodników przez organizacje MMA tak jak dzieję się to w piłce nożnej czy koszykówce?
 
1. Czy wiadomo coś o powrocie Matta Hughesa? To tak na wypadek jakbyście mówili na temat ww.
Naszło mnie patrząc na plakat ufc 94.
I sprawa techniczna, sorry, że piszę tutaj, ale chyba nie było takiego tematu, a nie będę zakładał nowego.
Czy jest szansa, że przywrócicie komunikaty o postach na cohones na stronie głównej, pod tymi banerami reklamowymi po lewej?
 
1. Na ile według was ten trash talk pomiędzy Silvą a Sonnenem jest wymysłem marktingowym by podnieść nieco emocje i sprzedaż subskrypcji, a na ile jest to związane z rzeczywistym zaangażowaniem emocjonalnym? Dodatkowo, czy Spider mówiąc, że chce zrobić krzywdę Sonnenowi, faktycznie tak myśli? Jak to się według was ma do rzeczywistości? Evans przed walką z Jonesem dawał podobne deklaracje. Czy zatem jest to zabieg marketingowy sterowany przez UFC, czy faktyczna złość mistrza i irytacja poczynaniami Sonnena?



2. Wiem, że ta SS zapewne będzie głównie o UFC Spider vs Sonnen i o sprawie Darka Cholewy, jednak zapomniałem zadać jednego pytania przy okazji poprzedniej szczęki, więc liczę, że jest ono na tyle uniwersalną kwestią, że znajdzie się chwilka żeby je omówić - jak według was wpływa na przygotowanie zawodników fakt, iż są jednocześnie trenerami TUF-a. Czy poszczególnym trenerom - w domyśle, zawodnikom którzy mieli stanąć na przeciw siebie taka sytuacja pomagała w przygotowaniach, czy wręcz przeciwnie, a może nie miało to nigdy wielkiego znaczenia?
 
Wiecie coś o tym, czy Sonnen ma bonus z ppv? Wiem, że jeśli jeszcze nie ma, to przebieg walki będzie miał duży wpływ na zdobycie % w przyszłości i chętnie poznam wasze opinie (chyba, że Sonnen przegra w poniżający sposób, albo wygra - wtedy będzie jasne)
 
Jak duże Waszym zdaniem jest prawdopodobieństwo zorganizowania 3-ciej walki Silva vs. Sonnen ?
 
Nasuwa sie pytanie kto nastepny dla Silvy (Munoz? Lombard? oczywiscie w przypadku wygranych) i czy ktokolwiek ma realna szanse odebrania Pajakowi tytulu. To samo z Sonnenem, z kim moglby stoczyc nastepna walke oraz jak widzicie jego dalsza kariere.
 
Czy przerwanie wtej walce nie bylo przedwczescne.







Czy ktokolwiek wie dlaczego Gryffin wyszedł z octagonu?
 
lać mu się chciało ;]







co do pytań:



- sądzicie, ze cote juz sie pozegnal z ufc, czy dadza mu jeszcze 1 walke?



- czy ktos z amatoskiego pucharu ksw zrobil na was (bo podejrzewam, ze ktos z redakcji byl w olsztynie) wrazenie, tak jak na poprzednim anzor?



- ew. wiadomo czy mamed oficjalnie zrezygnowal juz z ufc, ew. kiedy podejmie decyzje? :-)
 
- sądzicie, ze cote juz sie pozegnal z ufc, czy dadza mu jeszcze 1 walke?


@Zoom, bez przesady. Nie dał słabej walki, a wskoczył do rozpiski w zastępstwie Franklina. Jeżeli odpalą go już teraz to będę zaskoczony.
 
Po walce z Bispingiem pisalem ze Sonnen nie wygladal tak dobrze kondycyjnie jak podczas starcia z Silva , i cz przypadkiem podniesiony testosteron nie byl kluczowym czynnikiem dzieki ktoremu Sonnen byl wstanie przelezec prawie piec rund na Silvie.

Wtedy podeszliscie do tego sceptycznie.

Czy widzac jak wypompowany byl Sonnen w drugiej rundzie , mozna smialo powiedziec ze podniesiony testosteron w pierwszej walce "pozwolil" przewalczyc Sonnenowi prawie piec rund ??


Jakim cudem Mckenzie znalazl sie na glownej karcie , i czy zestawienie z Mendesem nie bylo najmniej logicznym zestawieniem w histori UFC ???
 
Moglibyście coś powiedzieć o tej klauzuli Nurmagomedova? Wygra 4 walki i title shot? Jeśli tak to jak zapatrujecie się na jego szanse?
 
Wydaje mi się, że chodziło o to że w przypadku 4-ch zwycięstw przed czasem dostanie TS.
 
1.Czy UFC da walkę o Pas MW Evansowi .



2.Czy Evans był by w stanie wygrać z Pająkiem i obalać go jak Sonnen.



3.Czy Sonnen z Silvą mieli jakiś zysk ze sprzedarzy PPV.
 
Co sądzicie o ewentualnej przeprowadzce Sonnena do LHW? Jakie miałby tam szanse dobrnięcia do title shota?
 
były jakieś pogłoski o przejściu Machidy do MW, wydaje wam sie to prawdopodbne?
 
Jeśłi chodzi o pogłoski to Machida mówił, że jeżeli nie uda mu się ponownie zdobyć pasa w LHW to mógłby przejść do średniej.



http://www.mmamania.com/2011/12/15/2639182/lyoto-machida-claims-to-have-found-a-path-to-get-to-jon-jones



http://www.bloodyelbow.com/2012/5/2/2995157/ufc-lyoto-machida-middleweight-bader-mma-news
 
Mnie zastanawia kwestia tego wycieku domniemanego kontraktu Fedora z którego to wynikałoby, że zarabiał po 2 mln dolarów za każdą z dwóch ostatnich walk. Informacja ta wraz z kontraktem w PDF pojawiła się na serwisie mmania.pl. Tutaj nikt nic o tym nie wspominał. Na ile realny wydaje wam się ten wyciek i jak w ogóle zapatrujecie się na tę informację?
 
1) Przewidujecie dla Larkina miejsce w czołówce tej niższej kategorii na świecie, czy nie da rady podciągnąć zapasów i bjj na odpowiedni pozimom, co w połączeniu z jego dobrą stójką byłoby wówczas piorunującą mieszanką?



2) Marquardt: best combo of the year, two yeras....ten Years? Venom ma lepszą pamięć, ale ja od czasów Pride nie mogę sobie przypomnieć tak dobej akcji.



3) Chudy Gracie, czy może grubszy - w jakiej kategorii wg Was powinien osiąść? I dlaczego nie rozdziewiczył Jardine'a? Jardine tak sie dobrze broni, czy może bjj Graciego w mma już nie lśni tak jak na zawodach parterowych?



4) Weidman - za wcześnie dla Pająka?



5) Weidman tak dobrze, czy Munoz tak słabo?



6) Wasz typ na występ Lombarda
 
Czy byl ostatnio jakis zawodnik, ktory moglby zastapic Arlovskiego z fotografii tytulowej Waszego programu?


O ta mi chodzi:


sss2.jpg
 
Zastąpić Arlovskiego?
Chyba sobie żartujesz...

Apeluję o pozostawienie Andrzeja na obecnym stanowisku!
 
Arlovski to ikona tego cyklu :-)



Na starszych logach, tez gosci na zaszczytnym mu miejscu :-)
 
Back
Top