Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Dziś poniedziałek, o ile mnie pamięć nie myli miało się coś wyjaśnić z Mamedem. Nie ma newsa, bo chcecie jako pierwsi podać wiadomość w szczęce czy jeszcze nic nie wiadomo?
 
jajcarz to chyba dzisiaj miała byc wyslana oferta dla mameda ale jak wiemy ze przyszło juz pare dni temu.
 
Chłopaki poruszą pewnie po części to, co uznają za stosowne...Jednak nie jest tajemnicą, że każdy chce swoje zapytanie:D
 
Standardowo:



1) When jaw?



2) Kto wg. Was dla Kampmana?



3) Czy akcja "Mamed Khalidov w UFC " na FB ma szanse powodzenia?
 
[list type=decimal]
[*]
Jak daleko jest Duńczyk od TS?
[*]
Typowanie przed meczem Polska-Grecja

Co dalej z Japońskim rynkiem? Prognozy na kolejne lata?

Jakie są szanse na walke Ronda-Cyborg?
[/list type=decimal]
 
Kaczka, proszę Cię, przestań stawiać kropkę po wg!



Pytania typu "kto następny dla X?", "Jak daleko Y jest od walki o pas?" możecie sobie darować, bo chłopaki o tym mówią bez Waszych podpowiedzi ;)
 
Wiele wskazuje na to, ze Mameda w UFC jednak nie zobaczymy. W zwiazku z tym nasuwa sie caly szereg pytan, jak dlugo przyjdzie nam czekac na znaczaca postac polskiego MMA walczaca dla ZUFFY, czy w ogole opierajac sie na treningach w naszym kraju mozna liczyc na kontrakt i pozniejsza kariere w UFC, czy tempo w jakim MMA rozwija sie w Polsce niesie ze soba rownoczesnie taki wzrost poziomu sportowego zawodnikow, ze zadawanie takich pytan jest w ogole uprawnione ? Czy ktorykolwiek z polskich zawodnikow moze z powodzeniem wystepowac w UFC w dajacej sie blizej okreslic przyszlosci, skoro najlepszy polski lekki sam okresla dzielacy go od walczacej tam czolowki dystans na jeszcze co najmniej kilka lat treningow i startow. Chcialbym abyscie na podstawie posiadanej wiedzy, dotyczacej zarowno poziomu sportowego jak i uwarunkowan kontraktowo - menadzerskich, postarali sie wlac o ile to mozliwe, troche nadzie w nasze fanowskie serca, badz jesli to konieczne obdarli nas ze zludzen.
 
1) Czy KSW jest wstanie podbić rynek Japoński



2)Czy ONE FC planuje galę w Japoni



#)kiedy szczena
 
Na portalu wirtualna polska (tak, wiem...) przeczytałem wypowiedź Macieja Kawulskiego:

Rozmawialiśmy z Robertem Burneiką, ale my nie jesteśmy z nim "dogadani". My, jako Federacja KSW, nie stajemy w szranki o Roberta Burneikę. Jako federacja, która zajmuje się walkami MMA, rozmawiamy z wszystkimi zawodnikami, którzy się zaznaczyli na rynku. Z Robertem również rozmawialiśmy, ale nie dokonaliśmy jakiejś głębszej analizy, nie podjęliśmy żadnych decyzji, którymi moglibyśmy się podzielić z opinią publiczną


Czy jest to kolejne mydlenie ludziom oczu czy KSW było naprawdę zainteresowane zatrudnieniem Burneiki po jego walce z Najmanem?
 
Madzer, w jakim celu mieliby mydlić ludziom oczy Burneiką? Z tego co zacytowałeś oraz z tego co mówił D. Cholewa w wywiadzie dla konkurencji wynika, że KSW było zainteresowane Koksem (to chyba normalne), i że dostali kosza.



Warto przeczytać ten wywiad dla wp?
 
@GLF Twierdzą, że nie są zainteresowani, a z drugiej strony rozmawiają z nim. To jest normalna u nich praktyka (o czym powiedział Kawulski), czy jednak zwykła publiczna ściema?
 
No tak, dostali kosza to nie są zainteresowani ;)



Tak samo jak teksty, że Cote wystraszył się Mameda. Zawodnik słysząc, że ma walczyć akurat z Chalidowem chce więcej kasy (skoro ma walczyć z zawodnikiem na poziomie UFC to chce wypłaty na poziomie UFC), a jak się nie dogada to później może usłyszeć w mediach, że boi się polskiego Czeczena ;)
 
O taką odpowiedź mi chodziło, dzięki. Jestem ciekaw, czy redakcja też się do tego odniesie...



PS: Czy warto przeczytać?Wywiadem nie nazwałbym tego.Jest to zwykła wzmiana o tym, że Koksu stoczy drugi pojedynek i nie wiadomo jeszcze, na którym to będzie evencie.


PS2: Co do poprzedniej mojej wypowiedzi - oczywiście "rozmawiali", a nie "rozmawiają".
 
To ja się dorzucę o pytanie o Koksa z takim hipotetycznym rozważaniem: zakładając, że HK pojawia się w KSW to bardziej prawdopodobnym jest to, że będzie kolejnym przeciwnikiem dla Pudzianowskiego, czy to, że zostanie osobnym magnesem na widza?
 
A ja ze standardowym pytaniem:



Czekać niecierpliwie na Szklaną Szczękę czy spokojnie iść spać? Tzw. czy będzie dzisiaj?:>
 
Wyprzedzę propozycje panów oczywistych: wytypujcie najważniejsze walki z gal, o których wyżej napisał Noodles. Byłby miło, gdybyście zakończyli audycję jakimś akcentem muzycznym.
 
Czy podzielacie moje zdanie, że Fedor zakończył karierę sportową, ponieważ M1 nie stać było na to by dawać mu kolejne walki, a amerykańskim organizacjom było na rękę by "przydusić" hype jaki rozsiewał wokół siebie Rosjanin?
 
Chciałbym usłyszeć o kilku kwestiach:



1. Czy po tej porażce Wanderleia Silvy jest jeszcze jakiś sportowy sens zestawienia go z drugim trenerem pierwszej edycji brazylijskiego TUF-a - Vitorem Belfortem? Jak wiemy panowie się nie lubią, mają sobie coś do udowodnienia, ale czy z punktu widzenia UFC taka walka ma sens i jak oceniacie szanse na jej dojście do skutku?







2. Co zawiodło przy tym szaleńczym ataku Wanda w drugiej rundzie walki z Franklinem? Celność tych ciosów? Siła? Czy może jedno i drugie? A może to Franklin ma tak mocną szczękę? Z drugiej strony jego twarz nie wyglądała źle po tym ataku Axe Murderera. Co zawiodło?







3. Czy jeśli Spider Silva wygra jednoznacznie i nie pozostawiając złudzień z Sonnenem to jest jeszcze dla niego jakiś potencjalny przeciwnik w MW? Jeśli tak, to kto mógłby to być. Jeśli nie, to czy spodziewacie się jakiegoś catchweightu albo zmiany kategori wagowej przes Silvę, a może wróżycie mu już powoli emeryturę?







4. Jak oceniacie występ Werduma, czy według was zasłużył on już na pojedynek ze ścisłą czołówką? Ile jeszcze walk odbędzie zanim dostanie title shoota i jak w ogóle widzicie jego szanse np. z Cainem albo JDS czy nawet z Cormierem, o ile ten pojawi się w UFC.
 
Back
Top