Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Anzor, Mańkowski Oni powinni zastapić przynajmniej dwójkę z całej trójki, nad trzecim się zastanawiam ale nic mi do głowy nie przychodzi.







Deadpool dobre pytanie i sie przyłączam do twojego pytania
 
@Malymaja

Szczenę pewnie zrobią po UFC on Fuel TV: Korean Zombie vs Poirier. Dobrzę mówię panowie redaktorzy?:)

@down
Ciesze się niezmiernie :)
 
licze jedynie, ze to bedzie kawal porzadnej szczeny grubo ponad godzinnej :D







co do pytan to poza tymi oczywistymi z ksw licze na ekskluzywna rozmowe z mistrzem escobarem bo niestety ten dla graplerow strasznie krotki :-)
 
Dynamit w drugiej ręce Escobara może sporo w tej walce namieszać. Z drugiej strony batikowi psychika nie klęka. Pieniędzy bym na to nie stawiał, ale myślę, że walka zakończy się w pierwszej rundzie. Koszula Tidżeja by technical submission.
 
Koszula Tidżeja ma mieć też przewagę kibiców, bo walczy u siebie, na Super Fight League 4. Podobno dzięki temu w Szklanej Szczęce mają częściej poruszać temat tej organizacji.
 
Oby walka nie skończyła się na punkty. Podobno Escobar ma znajomości wśród sędziów punktowych, jakiś Wojsław rozdaje tam karteczki. Nie chcę kolejnego wałka.
 
Beka kręcona fajna xd.



Moglibyście podyskutować może na temat z kim ewentualnie w UFC Mamed byłby faworytem, 50/50 i underdogiem?
 
[list type=decimal]
[*]
% zapełnienia Atlas Areny?
[*]
Z kim mógłby Antek zawalczyć jeśli w ogóle zawalczy?
[*]
Rywal Różala na gali Syberyjskiej?

Jesli możecie zdradzić, co mówili organizatorzy za kulisami o Sappie?

Jak typowalibyście walkę Sapp-Najman

Jak oceniacie decyzję Pro Fightu o organizacji gali na stadionie w Barlinku?
[/list type=decimal]
 
1. Co dalej z Suską, Horwichem, Silvą?



2. Różal obrażając Sappa zapewnił sobie kolejnego rywala?



3. Chmielewski vs Dowda - walka eliminacyjna o pozostanie w KSW...



4. Kułak - wraca? Czy jest szansa na walkę o pas z Materlą?



5. Jeśli prawdą jest moment picu to czy Pudzian przestał być głównym magnesem KSW, czy to przypadek?



6. Kiedy gdzie 20 gala?



7. Czy gala na stadionie (Pro Fight) takim jak w Barlinku to nie jest parodia?



8. Czy KSW będzie ewoluowało dalej... Standardowe 3 rundy...



9. Od czego lub kogo zależy wygląd telewizyjnych plansz? porównawcze mi się marzą



10. Czemu nie podają w TV plansz z nazwiskami gwiazd (jak w UFC) -> to fajnie wygląda, że celebryci to oglądają...



11. Kto dla Pudzilli?
 
Ile waszym zdaniem zwyciestw i przeciwko jakim przykladowo zawodnikom potrzebuje Cipek aby UFC/ SF wyrazilo zainteresowanie jego osoba? W jakim stopniu zakontraktowanie Mameda zwiekszyloby wg. was szanse na gale UFC w Polsce ?
 
Jeżeli nie macie pomysłu na piosenkę kończącą audycje to zdaje się, że Jagoda w Kołobrzegu wychodził do "Nie lękaj się" Arki Noego ;)
 
Back
Top