Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Witam, mam dwa pytania nie tyle do audycji, co liczę na odpowiedź tutaj:



1. Chyba przy ostatniej szczęce w związku z którymś z werdyktów Paweł i TJ mają wątpliwości i pada tam pytanie, a wiesz jak sędziowie punktowali tę walkę - i pada odpowiedź, że nie, ale można wejść na MMA Verdicts(?) i sprawdzić. Tu właśnie pojawia się moje pytanie, czy jest taka strona na której są opublikowane karty sędziowskie (również z tych pojedynków, które nie zostały rozstrzygnięte w pełnym wymiarze czasowym) i jeśli tak to czy mógłby mi ktoś podać adres takiej strony.



2. Kiedyś pamiętam, że przy którymś z UFC przytaczane w dyskusji były pełne statystki z walki - kto zadał ile ciosów, gdzie najczęściej uderzał, gdzie zebrał najwięcej ciosów itd. Można to gdzieś śledzić? Jeśli tak to również będę wdzięczny za namiary.
 
Ja po samej gali mam kilka pytań w kwestii, których chciałbym poznać Wasze stanowisko i poglądy?



1. Czy mmaattack po swojej drugiej (bardzo udanej) gali stało się realnym konkurentem dla ksw?



2. Czy wg was zorganizowanie gali MMAA poza granicami Polski jest dobrym pomysłem, a jeżeli tak to w jakim kraju wg was powinna zostać zaplanowana taka gala?



3. Jak widzicie szanse Damiana Grabowskiego w UFC i czy obecny kontrakt z MMAA nie będzie blokować możliwego występu Grabowskiego dla największej organizacji na świecie?



4. Jaki może być kolejny przeciwnik Damiana na MMAA 3?



5. Czy odejście od idei freakfightów, po kolejnych 2-3 galach, może po tym okresie zastopować rozwój tej nowej organizacji?



6. I na sam koniec, mam takie przeświadczenie , że sama marka MMAATTACK powinna być częściej promowana niż tylko w okresie przed samą galą i czy właściel organizacji powinien teraz położyć większy nacisk na ten element?
 
Czy MMA Attack będzie dążyło do rozbudowy swojej federacji? Jeśli tak to czy powinni już zaczynać myśleć o wyłanianiu mistrzów w poszczególnych kategoriach wagowych? Czy bardziej opłacalne jest zrobienie turnieju a la KSW, czy bardziej jak np Strikeforce?



Czy polscy zawodnicy są tlenowo przygotowani na 3x5?



Strus i Jotko - odkrycia, które sprawdzą się z zagranicznymi rywalami?



TVN Turbo dawał mniej reklam niż Polsat Sport...



Drobne błędy Jacka Lenartowicza nie pogrążą go? Lubię bardzo tego announcera, ale w kilku miejscach się walnął (np. przy rekordzie Pitbulla).



Będzie wywiad obszerny z Cholewą?



Kto w następnym freak fightcie?



Czy takie powitanie zawodników jak było przed początkiem głównej karty jest potrzebne? Lepiej to wyglądało na KSW zawsze - na scenie, a nie na stopniach oktagonu...
 
Czy Cholewa zarobił na tej gali czy musiał do niej dołożyć?. Jesli macie takie info, oczywiscie.
 
1. W jaki sposób będzie wyłoniony nowy mistrz w wadze średniej Bellator??(jak wiadomo Lombard podpisał kontrakt z UFC)



2. Czy można powiedzieć już o MMA ATTACK, że jest to federacja na tym samym poziomnie co KSW??



3. Co sądzicie o nowym przeciwniku Marcina Helda??
 
malymaja



1. http://mmajunkie.com/news/28428/rebney-falcao-vs-spang-winner-meets-shlemenko-for-bellators-vacant-middleweight-title.mma
 
Fajnie jakby wyszła Szklana Szczęka Szoł Extra w której Venom, Tidżej i Escobar odpowiadali by na nasze pytania, które zadawali byśmy w tym temacie, Venom by wybrał najsensowniejsze pytania i by było dobrze.







Venom pomyśl nad tym.
 
gdyby doba redkacji trwała 72h to pewnie by coś takiego zrobili. Malymaja daj im żyć trochę.
 
Bez przesady. Ja i tak sie cieszę że regularnie mamy tak fajną audycję jak szczęka. Redakcja ma też życie, chłopaki nie bedą ciągle siedzieć nad kompami. Warto docenić co mamy:-)
 
Escobar też ostatnio po Najmanie się przejechał :-) Chociaż w sumie mówił prawdę.
 
Do redakcji



Czy nie myśleliście o tym, aby do Szklanej czasami zapraszać również userów? Oczywiscie tych bardziej aktywnych, którzy już długo siedza na forum i którzy z reguły mają cos sensownego do przekazania w komentarzach.


Jest spora czesc chłopaków którzy mają duzy zasób wiedzy w tematach dotyczacych mma (GLF, Kalogero, Pervert, Malina, Przemek, Cactus i wielu innych). Myśle że fajnie zrobic czasami odskocznie od cotygodniowego, redakcyjnego składu (nie umniejszając Wam niczego) i posłuchac co mają do powiedzenia zwykli uzytkownicy, oraz jak typuja i oceniają walki.


Choć nie wiem, czy sami wyzej wymienieni są tym zainteresowani
 
Chciałbym usłyszeć w kolejnej Szczęce co sądzicie o zaskakujące deklaracji Mameda odnośnie UFC. Skąd ta nagła zmiana? Czy UFC faktycznie jest zainteresowane naszym zawodnikiem, a jeśli tak, to jaka jest szansa, że zostanie od razu wrzucony na kartę główną? Dodatkowo ciekaw jestem, czy na decyzję Khalidowa jakiś wpływ miało przejście Lombarda do UFC.
 
escobar pisal, ze o kwestii mameda w ufc ma tez pomeczyc martina w wywiadzie po gali ;]
 
Koniecznie powiedzcie coś o zakontraktowaniu przez Bellatora King Mo. I z tego co mi sie wydaje to wystąpi on raczej dopiero w ósmym sezonie BFC, bo Rebney mówił o tym że Mo pierwszą walkę (nie turniejową) dostanie w styczniu, gdy bedą już na Spike TV i potem pewnie w marcu ruszą z 8 sezonem, w którym pewnie będzie LHW.
Jak oceniacie możliwość zestawienia go w pierwszej walce (nie o pas) z mistrzem, po to by wyraźnie zaznaczyć że Mo idzie po pas i potem po przejściu turnieju przez Lawala rewanżyk już o pasek?

Jakie perspektywy ma Held w Bellatorze jeśli w następnym sezonie w turnieju lekkiej (jeśli oczywiście taki się odbędzie) wystąpi Alvarez, Pitbull i/lub Pellegrino i czy rzeczywiście nie lepiej będzie mu zejść do FW?

Czy Toby Imada i Roger Huerta są wciąż na kontrakcie w Bellatorze?
 
-Waszym zdaniem, jak duża jest szansa na porozumienie Mamed-KSW-UFC i walki Khalidova za oceanem. Czy fakt, że to KSW będzie negocjowalo z UFC mocno skomplikuje te rozmowy ?



- Kiedy się możemy spodziewać podpisania kontraktu przez Mameda ? Czy będzie jeszcze walczył na KSW i potem wyjedzie ?



- Obiektywnie, jak daleko może zajść Mamed w UFC ?



- Czy Materla może w przyszłości zastąpić Mameda i być głównym magnesem KSW ?( poza Pudzianem)



- Czy nie sądzicie, że fakt iż Mamed oglądalnością przebił Pudziana jest ostatecznym argumentem, że pora skończyć z freak fightami ?



Dzięki
 
Od dłuższego czasu wiadomo, że Błachowicz i Materla dążą do przejścia do ufc, a dodatkowo teraz Mamed. Jak uważacie, czy bardzo mocno zachwieje to federacją? Jacy zawodnicy mogą zastąpić tę trójkę?
 
Back
Top