Szklana Szczęka - pytania, propozycje

1. Na ile zatrudnienie Sappa jest porażką?



2. Kogo każdy z was typował do danej nagrody?



3. Gdzie Tidzej kupil koszulę w której byl na konwencie?
 
1) Częstotliwość walk Damiana (mma attack2 i bellator 67) - jakie scenarusze bierzecie pod uwagę?



2) Primetime UFC 145 cz. 1 - udany , czy nie?



3) Dajecie jakieś szanse Prindle'owi?



4) Najman-Koks: gadki przekroczyły poziom dobrego smaku, czy nie?(żyd, litewski pedał)



5) Overeem powiniez zawalczyć na 146 ,czy definitywnie nie powinni go dopuścić?
 
kaczka pytania 3-5 bardzo mnie rozbawiły. Eric Prindle pokona Cole'a Konrada, wyzywanie się od żydów i pedałów jest w granicach dobrego smaku, a Overeem powinien walczyć na UFC 146 mimo 14 razy wyższego poziomu teścia niż u normalnego człowieka.
 
Na którym miejscu w rankingu wyląduje Siyar po znokautowaniu Thiago? Czy będzie to zmiana zgodnie z waszym trendem, że pojawi się nad zawodnikiem pokonanym?
 
Kto teraz dla Szweda? Zgubiłem się troche z Hendersonem. Czy od razu dostaję TS po Evansie, czy przedtem jeszcze eliminator? Jeżeli eliminator to czy Waszym zdaniem warto zestawić go z Gustafssonem ?
 
nie wiem czy tylko we mnie to jakoś uderzyło, ale Sapp przyjechał do Polski promować walkę a Pudzian wielka gwiazda przez skype z miami wyskoczył. Kwestia szacunku do kibiców. Da się taki tamt poruszyć?
 
Kto teraz dla Szweda? Zgubiłem się troche z Hendersonem. Czy od razu dostaję TS po Evansie, czy przedtem jeszcze eliminator? Jeżeli eliminator to czy Waszym zdaniem warto zestawić go z Gustafssonem ?


Hendo dostaje Titleshota od razu,chyba ze bedzie chciał walczyc o pas MW :)
 
Mysle ze zapieprzanie w amerykanskim gymie jest z jego strony duzo wikszym szacunkiem niz branie 6 walk w w 2 miesiace czy tam 3 i posiadanie jeszcze czasu na jakies malo istotne imprezki promocyjne
 
5 sezon Typera MMARocks rusza w sobotę równo z galą UFC 145

Pierwszą kolejkę będzie można typować już od środy do soboty wieczór. Konto do logowania się na typerze jest takie samo jak na MMARocks.pl i Cohones.pl

Nagrodą jak zawsze będzie wypasiona konsola ufundowana tym razem przez CD Projekt
 
do północy będzie już do od słuchania ? Bo nie wiem czy czekać jeszcze dzisiaj.
 
Back
Top