Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Jak wyglądała promocja gali Strikeforce?



Czy Josh Thompson po wyrównanym boju z #3 rankingu Melendezem ma szanse trafić do UFC?
 
1. Poprawcie jakoś dzwięku/transmisji.



2. Kupcie sobie dzieci jakieś dobre mikrofony, bo te na dzien dzisiejszy są tragiczne, zwłaszcza Venom.
 
Nie sposób nie podbić Grega. Bardzo ciężko było mi z początku przekonać się do Szczęki własnie przez słabiutką jakość dźwięku, jakieś różnice głośności itp ;)
 
[list type=decimal]
[*]
Czy w walce Cain vs. Silva nie za mocno polała sie krew? Jaki obraz MMA buduje się po aż tak krwawych pojedynkach w USA?
[*]
Czy pojawienie się Brocka na gali to przypadek?
[*]
Czy takie "cięzkie" gale z samą czołówką na rozpisce to trafiony pomysł?

Czy Junior ma już % zPPV?

Czy Vasilevski może walczyć na terenie Europy czy samej Rosji?

Czy w przypadku walki o pas JDS vs. Werdum UFC zdecydowałoby sie zorganizowac tą walkę w Brazylii?
[/list type=decimal]


I taka luzna propozycja. Może byście mogli nagrodzić jakąś koszulką Evangeliste za kapitalne teksty?
 
Moglibyście zdobyć informacje na jakich zasadach funkcjonuje PLMMA? Jak chcą organizować 30-40 gal rocznie?
 
Jeszcze przypomniało mi się:

[list type=decimal]
[*]
Co zrobił Mayhem? (to zachowanie na backstage'u)
[*]
Ile macie odsłuchań, ściągnięć SS? Są takie informacje?

Venom myslałeś o zdjęciu bana dla Lucka?
[/list type=decimal]
 
Zdaje się, że warto porozmawiać o rozcięciach podczas walki. Czy winno sie przerywać pojedynek przy takim krwawieniu?, Czy tylko w przypadku kiedy grozi to kontuzją np.Oka (pękniecie powieki itp, Fedor po walce z BigFootem) Umówmy sie, to brutalny sport, ale takie rozciecia jakie zadał Cain nie grożą uszczerbkiem na zdrowiu - skaleczenia, głebsze peknięcia skóry..



Zdaje mi się, że to ważna kwestia i chetnie poznamy zdanie każdego uczestników Szklanej Szczęki na ten temat, który notabene budzi kontrowersje. Część osób nazywa sędziego jak i lekarza debilem.
 
Droga redakcjo
Nie wiem czy był podobny pomysł (jeśli tak, to sorry, ale za bardzo cenię swój czas, by przejrzeć ponad 1000 postów. Myślę, że kolejna wzmainka ożywi ten temat), a piszę w tym temacie, by nie tworzyć na stronie kolejnego wątku.
Proponowałbym, aby przed każdą ważniejszą galą (mam tu na myśli głównie gale UFC) wraz z waszymi typowaniami, pojawiły się także sugestie takich osób jak np. Juras, Janisz czy też zwykłych zawodników MMA.
 
Pytanie do Venoma: Czy sądzisz ze Overeem jak wróci z wakacji, ma jakiegokolwiek szanse z Dos Santosem?
 
Pytanie do redakcji, czy po zwolnieniu Mayhema z UFC widzicie szanse, zeby pojawil sie na gali KSW? I jezeli tak to czy widzielibyscie go przeciwko Mamedowi czy przeciwko Cipkowi?
 
@up, mimo, iż dedykujesz swoje pytanie redakcji, pozwolę sobie przedstawić swoje stanowisko. Forma Millera jaką zaprezentował w dwóch ostatnich walkach dobitnie pokazuje, że szkoda na niego czasu Mameda. Kiedy ten koleś pokonał kogoś poważnego?
 
No nie wiem Venom moze masz na ten temat inne zdanie, ale nie sadze, aby Michalowi zaszkodzilo zwyciestwo nad Millerem.
 
Panowie z redakcji, kiedy zobaczymy Cole Konrad'a w UFC? Czy według Was jest to mozliwe? Styl Konrada jest nudny, ale nie mozna powiedzie o nim że jest słabym zawodnikiem.
 
Back
Top