Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Panowie, to zwykły fake, po prostu zrzut z ekranu i tyle. Mało tego, nawiązywało do posta usera Yagiel o banie jakiś firm odnośnie złaaa, a Wy jakąś mega zbrodnie od razu upatrujecie. Fotka była dodatkowo w Hydeparku.



Ale oki, Przepraszam jesli uraziłem czyjeś uczucia i odczucia







E. A co do 2 fotki kapusia - wiadomo, że panna jest pełnoletnia i to był faktycznie taki drobny żart - przyznaję ,że niesmaczny ( a tylko dlatego,że w temacie gry haxball) + alko...







@def , nie wiem czy dobrze główkuję, ale myślę ,że tak - masz niewątpliwie rację :-)



Ps. JAk tam fura GSP? :-):-)
 
o ktorej szczeka?



czy mozna juz oficjalnie stwierdzic, ze mamed zostaje w ksw (trailery nagrywal na 21)?



ruszyl sie troche temat mmaa, myslicie, z ejest jakas szansa, ze organizacja odzyje, czy to tylko ostatnie jej tchnienie?



janek chcialby walki z sorbalem, jesli ten ma wylacznosciowy kontrakt z one fc, to co sadzicie o np. probie zawalczenia w azji z tym przeciwnikiem?



i odrazu wpadlo mi na mysl, czy nie sadzicie, ze zawodnicy ksw powinni czesciej walczyc za granica/oceanem. . . mozna odniesc wrazenie, ze glowne twarze ksw sa hermetycznie zamkniete w polsce- nie walcza nigdzie indziej. . . wiadomo, fajna gala, otoczka, swoj kraj, ale potem nie ma sie co dziwic, ze nigdzie nie sa znani, ciezko o angaz w ufc i wartosc marketingowa w stanach jest zerowa
 
Pytanie: Co sądzicie o pojedynku Weidmana z Belfort'em czy jest to realne? czy może dojść do takiego pojedynku, i jak wy byscie go typowali.
 
Właśnie zgrywam, wkrótce będzie. Przynajmniej mam taką nadzieję. Jest już nagrana. Szacuję, że będzie koło północy.
 
Bana Tobie za całokształt.



Jak oceniacie pomysł superfightu Diaz vs Anderson ? ( to nie była by walka o pas)
 
Diaz musi pokonać kogoś z top 3, żeby mieć szansa na title shota... to nie ma prawa bytu.



Ja mam tylko jedno pytanie:



Kto wygra pas wagi muszej i z kim będzie ten pas bronił?
 
no nie wiem ale Soares wyraził zainteresowanie. Poza tym chyba UFC potrzebuje jakiegoś większego wydarzenia, które można by wypromować mocno bo wg mnie ten rok nie byl za bardzo dla nich udany.
 
Wedlug mnie jest o czym porozmawiac, chociaz te 30minut:



- zapowiedz ufc on fox



- sytuacja pro fight (dlaczego gala sie nie odbyla), moze jakies ciekawostki, ktore redakcja uzyskala od organizatorow itp.



- ksw 20 ( rywal Anzora)



- czy zmienilo sie cos w sytuacji MMA Attack



Ok ... Jest, w sumie jest tego malo, ale moze wam sie uda, czyms zajac ta szczeke (moze ciut o olimpiadzie) :-)
 
Pytania do audycji.


- Jak uwazacie, dlaczego mial byc Tim, a w koncu Mira przeniesli dla Cormiera? Czy Tim dostanie w koncu swoja kolejna szanse na UFC lub SF?


- Ktora walka na sobotniej gali Profight byla najciekawsza? (zartuje oczywiscie;-))


- Czy wygrani Machida i Shogun (to chyba pewne) zawalcza ze soba jako eliminator do TS z Hendo/JJ?


- MMA na igrzyskach olimpijskich ma szanse powodzenia w blizej nieokreslonej przyszlosci?


- Ile medali zdobedzie reprezentacja Polski wg Was?
 
Pewnie juz byla taka propozycja, ale napisze



Czy jest szansa zeby zapraszac ludzi zwiazanych z MMA (zawodnikow, trenerow) do audycji?
 
Back
Top